[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Nowy Mercedes Sprinter - pierwsze zdjęcia

Mercedes opublikował pierwsze zdjęcia nowej generacji swojego flagowego modelu z gamy aut użytkowych. Zobaczcie, jak wygląda wnętrze nowego Sprintera.

Mercedes Sprinter 2018 Mercedes Sprinter 2018

Oficjalna prezentacja nowego Mercedesa Sprintera w całej okazałości ma nastąpić w lutym przyszłego roku. Przeprojektowany samochód dostawczy z gwiazdą na masce będzie mieć nowy projekt deski rozdzielczej - nowoczesny i z lepszej jakości materiałów.

Bardzo dobrze, nowocześnie i lekko wygląda trójramienna, wielofunkcyjna kierownica, która przypomina tę z modeli osobowych. Na desce rozdzielczej, pomiędzy tradycyjnymi zegarami, znalazł się sporej wielkości kolorowy wyświetlacz, pokazujący najważniejsze informacje.

Idźmy dalej. Na środku deski rozdzielczej w oczy rzuca się "panel sterowania", którym jest duży ekran dotykowy systemu Mercedes PRO, obsługujący urządzenia systemu multimedialno-rozrywkowego.

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes Sprinter 2018 Mercedes Sprinter 2018

Dla ułatwienia pracy zawodowcom, nowy Sprinter będzie wyposażony w gniazda ładowania USB oraz łączność bezprzewodową z hotspotem WiFi. Nie zabraknie aplikacji i narzędzi ułatwiających obsługę flot, przekazujących dane o samochodzie, konieczności wykonania przeglądu, czy chociażby wskazujących kierowcy adres kolejnej dostawy.

Sprzedaż nowego Mercedesa Sprintera ruszy na wiosnę 2018 roku. Samochód, tradycyjnie, dostępny będzie w szerokiej gamie wersji nadwoziowych, różniących się m.in. konstrukcją, rozstawem osi czy ładownością. Producent twierdzi, że zaoferuje ponad.... tysiąc wariantów pojazdu.

REKLAMA

Mercedes Sprinter 2018 Mercedes Sprinter 2018

W ofercie będą zarówno bazowe modele, w których najważniejsza będzie cena i walory użytkowe - tu podobno w standardzie nie dostaniemy nawet radia, jak i topowe wersje, z rozbudowanym systemem multimedialnym, wygodnymi fotelami i wysokiej jakości tapicerką.

Oprócz modelu z napędem tradycyjnym, producent przewiduje wprowadzenie elektrycznego eSprintera. Jego debiut planowany jest na rok 2019 i dopiero bliżej tej daty poznać mamy dane techniczne.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij