Nowy Mercedes klasy C przyłapany!

Podczas kręcenia reklamy, pewnemu fotografowi udało się zrobić zdjęcia całkowicie odsłoniętej nowej klasy C Mercedesa. My dorzucamy do tego garść nowych informacji.

Mercedes klasy C
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 166 600 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Wiemy na pewno, że nowy Mercedes klasy C zadebiutuje już w styczniu na salonie samochodowym w Detroit. Dzięki temu, że auto będzie lżejsze (nawet o 100 kg) i bardziej aerodynamiczne, wszystkie odmiany mają spalać o około 20 % mniej paliwa.

REKLAMA

Nowa klasa C będzie też nieco dłuższa, wzrośnie również rozstaw osi - to oznacza więcej miejsca dla pasażerów w kabinie i bardziej pojemny bagażnik.

Auto będzie mogło być wyposażone w pneumatyczne zawieszenie Airmatic z czterema ustawieniami: Comfort, Eco, Sport i Sport Plus.

W kwestii silników na początku nowa klasa C będzie oferowana jako 220 CDI (170 KM) i 250 CDI (204 KM), jak również w wersji benzynowej 350 (306 KM). W niedalekiej przyszłości do oferty wejdzie również nowy, 4-cylindrowy diesel - owoc współpracy Mercedesa i Renault.

Standardem w nowym Mercedesie C będzie 7-calowy wyświetlacz sterowany touchpadem, za dopłatą będzie można go powiększyć do 8,4-cala.

Nowa generacja klasy C trafi do salonów na wiosnę.

Zdjęcia: SB-Media

amis

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA