[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy Opel Astra K od Irmschera

Irmscher jest nie tylko największym dostawcą akcesoriów do samochodów Opla, ale ma też najbardziej rozbudowaną historię. Teraz niemiecki tuner przygotował pakiet tuningowy dla Opla Astry V.

Opel Astra K Irmscher

Wizualnie auto zyskało sportowy sznyt. Pierwszy w oczy rzuca się charakterystyczny dla Irmschera grill (dostępny w kolorze srebrnym lub jako imitacja karbonu) i oczywiście czarne pasy, które mają być dostępne jako opcja. Bajeranckie pasy z przodu i mniejsze z boku to folia, którą można zamówić w różnych kolorach. Niestety dostaliśmy tylko jedną fotografię i nie wiadomo, jakie zmiany zaszły z tyłu auta.

Irmscher do Astry K oferuje także sportowe felgi w rozmiarze od 16 do 19 cali. Największe koła zostały pomalowane czarnym lakierem w połysku. Sportowego charakteru nadaje autu też obniżone o 30 mm zawieszenie, które - jak twierdzi Irmscher, znacząco poprawia właściwości auta, szczególnie w zakrętach.

Tuner nie kończy tylko roboty na zmianach stylistycznych. Dostępne mają być także modyfikacje zwiększające moc silnika, zarówno wysokoprężnego jak i benzynowego. Moc może wzrosnąć nawet o 30 KM. Wszystkie części i akcesoria można zamawiać bezpośrednio u Irmschera.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 70 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij