Nowy Opel Astra K od Irmschera

Irmscher jest nie tylko największym dostawcą akcesoriów do samochodów Opla, ale ma też najbardziej rozbudowaną historię. Teraz niemiecki tuner przygotował pakiet tuningowy dla Opla Astry V.

Opel Astra K Irmscher
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 82 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wizualnie auto zyskało sportowy sznyt. Pierwszy w oczy rzuca się charakterystyczny dla Irmschera grill (dostępny w kolorze srebrnym lub jako imitacja karbonu) i oczywiście czarne pasy, które mają być dostępne jako opcja. Bajeranckie pasy z przodu i mniejsze z boku to folia, którą można zamówić w różnych kolorach. Niestety dostaliśmy tylko jedną fotografię i nie wiadomo, jakie zmiany zaszły z tyłu auta.

Irmscher do Astry K oferuje także sportowe felgi w rozmiarze od 16 do 19 cali. Największe koła zostały pomalowane czarnym lakierem w połysku. Sportowego charakteru nadaje autu też obniżone o 30 mm zawieszenie, które - jak twierdzi Irmscher, znacząco poprawia właściwości auta, szczególnie w zakrętach.

Tuner nie kończy tylko roboty na zmianach stylistycznych. Dostępne mają być także modyfikacje zwiększające moc silnika, zarówno wysokoprężnego jak i benzynowego. Moc może wzrosnąć nawet o 30 KM. Wszystkie części i akcesoria można zamawiać bezpośrednio u Irmschera.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA