Nowy Opel Astra: Poznaliśmy ceny

Kilka miesięcy przed zaprezentowaniem nowego Opla Astry szerokiej publiczności na targach we Frankfurcie, ogłoszono ceny tego popularnego hatchbacka. 

fot. worldcarfans.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 81 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Choć do publicznej premiery nowej Astry na wrześniowych targach we Frankfurcie pozostało jeszcze trochę czasu, to już dziś znamy orientacyjne ceny cieszącego się w Polsce dużym powodzeniem kompaktu.

REKLAMA

Ceny Opla Astry na rynku niemieckim zaczynają się od poziomu 17 960 euro. Za taką kwotę nasi zachodzi sąsiedzi dostaną podstawową wersję wyposażenia z bazowym, trzycylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 1 litra i mocy 105 KM. Jednostak napędowa została w tym przypadku sparowana z pięciobiegową przekładnią manualną. Ci, którzy preferują jednak silniki diesla, będą musieli wyłożyć co najmniej 20 260 euro. Za około ponad 83,5 tys. złotych nowa Astra wyjedzie z fabryki z silnikiem 1,6 CDTI o mocy 95 KM.

Światowa premiera najnowszego wcielenia Opla Astry zaplanowana została na 15 września 2015 podczas międzynarodowych targów samochodowych we Frankfurcie nad Menem. Pierwsze egzemplarze trafią do salonów zaraz po premierze. 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA