Nowy Seat Leon CUPRA wjeżdża do salonów

Najtańszy koń mechaniczny w nowym Leonie CUPRA kosztuje 40 zł. Ceny startują od 107 tys. zł.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 152 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Niedoszły król przednionapędówek na Nurburgringu (niedoszły, bo został o 4 sekundy pobity przez Megane RS 275 Trophy) wjeżdża do polskich salonów. Najtańsza 3-drzwiowa wersja SC z silnikiem 2.0 TSI 265 KM kosztuje 107 700 zł. Za mocniejszą o 15 KM odmianę trzeba zapłacić 112 900 zł.

Ceny 5-drzwiowej wersji zaczynają się od 109 200 zł. Dla porównania, słabszy o ponad 40 KM VW Golf GTI kosztuje podobnie, a jest gorzej wyposażony. Na pokładzie Seata Leona CUPRY znajdziemy m.in. 7 poduszek powietrznych, pełne światła LED, diodowe oświetlenie wnętrza, tempomat, Climatronic, przednie sportowe fotele Alcantara, adaptacyjne zawieszenie DCC, progresywny układ kierowniczy, zestaw Media System Plus z 5,8-calowym wyświetlaczem czy SEAT Drive Profile CUPRA z 4 trybami jazdy.

Z opcji warto domówić dwusprzęgłową skrzynię biegów DSG - kosztuje 8 tys zł.

Za niewiele ponad 100 tys. zł otrzymujemy jednego z najszybszych i najmocniejszych kompaktów na rynku, auto, którym można spokojnie i oszczędnie jeździć na co dzień, albo upalać gumę po torze - w zależności od humoru. A do tego zestawu Seat dorzuca 4 lata gwarancji. Nic tylko brać.

Zobacz także:
REKLAMA