[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy Volkswagen Beetle Cabrio

Volkswagen Beetle Cabrio

Pierwszy Garbus bez dachu pojawił się w... 1949 roku. Do 1980 roku "w świat" rozeszło się aż 330 000 egzemplarzy tej wersji. Druga generacja zadebiutowała 10 lat temu i kontynuowała wizję kabrioletu z miękkim dachem. Beetle trzeciej generacji również posiada miękki dach, który składa się w około 10 sekund (do prędkości 50 km/h).  

Beetle Cabriolet będzie oferowany z seryjną osłoną złożonego dachu. Wewnątrz znajdziemy elementy charakterystyczne dla modelu: duży okrągły prędkościomierz czy schowek podręczny. Bagażnik auta pomieści 225 litrów.  

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w przypadku dachowania, opracowany został aktywny system pałąków ochronnych. Składa się on z dwóch wysuwanych modułów umieszczonych w niewidoczny sposób za oparciami tylnej kanapy. Moduły są aktywowane w razie wypadku przez centralny sterownik poduszek powietrznych. 

Nowy Beetle Cabriolet będzie oferowany z siedmioma wariantami silników. Podstawowym będzie jednostka 1,2 TSI o mocy 105 KM. W momencie wprowadzenia na rynek dostępna będzie także wersja BlueMotion Technology tego silnika. Kolejne odmiany benzynowe to 1,4 TSI (160 KM) i 2,0 TSI (200 KM). Jako silniki wysokoprężne Volkswagen oferuje jednostkę 1,6 TDI o mocy 105 KM (także w wersji BlueMotion Technology) oraz 2,0 TDI o mocy 140 KM.  

Źródło: mototarget 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (9)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij