REKLAMA

Nowy Volkswagen Caddy przed premierą

Volkswagen podkręca atmosferę przed oficjalną premierą nowej generacji modelu Caddy, zaplanowanej na 20 lutego.

Volkswagen Caddy - szkic czwartej generacji Materiały prasowe
Volkswagen Caddy - szkic czwartej generacji
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 90 060 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi-4
SPRAWDŹ OFERTY

Piąta generacja Volkswagena Caddy zbliża się wielkimi krokami. O tym, jak ważny jest to model dla niemieckiego producenta niech świadczy fakt, że już na ponad dwa miesiące przed premierą rozpoczęła się kampania teaserowa, w ramach której prezentowane są kolejne szkice auta i strzępy informacji.

REKLAMA

Nowy Volkswagen Caddy - stylistyka

Volkswagen zapowiada, że nowa odsłona Caddy'ego będzie się bardzo różnić od poprzednich, a konstrukcja jest praktycznie w całości nowa. Na zaprezentowanych właśnie komputerowych renderingach widzimy jednak, że stylistycznie auto będzie jedynie ewolucją tego, co znamy z obecnej oferty.

Jest to mocna zmiana w stosunku do pokazanych w grudniu szkiców. Tamte narobiły nam nadziei na przełom w stylistyce dostawczego Volkswagena, ze sportowym „zadziorem”, atrakcyjnie wyglądającym przodem z ciekawie zaprojektowanymi światłami czy wreszcie z nowym podejściem do wyglądu tyłu, gdzie szyba otoczona była listwą świetlną.

Rzecz jasna grudniowe grafiki były, jak na Volkswagena, „szalone” i było wiadome, że finalny produkt nie będzie aż tak rewolucyjny. Nie spodziewaliśmy się jednak, a to sugerują nowe rendery, że Caddy pozostanie po prostu w stu procentach Caddym.

W przypadku aut dostawczych ważne jest jednak to, jak są zbudowane i co oferują kierowcy. A pod tym względem nowa generacja będzie zupełnie inna, bo praktycznie każdy aspekt tego modelu uległ przeobrażeniom.

Zobacz także: Mitsubishi Eclipse Cross - niskie koszty eksploatacji

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen Caddy - szkic czwartej generacji Materiały prasowe
Volkswagen Caddy - szkic czwartej generacji

Jako auto przestronne, oferujące dwie wersje rozstawu osi, nadal spełniać będzie wszystkie życzenia klientów – rzemieślników, dostawców usług, czy rodzin, dotyczące jego elastycznych możliwości transportowych i dużej swobody w codziennym użytkowaniu.

Producent zapowiada co prawda bardziej sportowy charakter w przypadku wariantu osobowego, ale to chyba nie jest najwłaściwsze, ale i oczekiwane przez potencjalnych nabywców słowo. W każdym razie w wersji z krótszym rozstawem osi Caddy jest szerszy i dłuższy. Uwagę zwraca też ogromny, największy w tym segmencie, panoramiczny, szklany dach.

Na pokładzie osobowego Caddy'ego znajdzie się też więcej systemów wspierających kierowcę niż kiedykolwiek wcześniej. Nowy Caddy ma być „zawsze w sieci”, co oznacza, że praktycznie zawsze połączony jest z internetem i otrzymuje informacje w czasie rzeczywistym.

Nowy Caddy w dwóch wersjach – miejskiego samochodu dostawczego i rodzinnego MPV, zostanie po raz pierwszy przedstawiony szerokiej publiczności pod koniec lutego tego roku. Będziemy na tej prezentacji i przekażemy wam wszystkie szczegóły.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA