Nowy Volkswagen California T6

Volkswagen zaprezentował nową Californię, bazującą na modelu T6. Wóz wakacyjny będzie dostępny w trzech wersjach Beach, Coast i Ocean. Zobacz, detale nowej Californii.

Volkswagen California T6
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 129 642 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, skrzynia-2
SPRAWDŹ OFERTY

Wakacyjny wyjazd, weekendowy piknik za miastem, czy po prostu relaksacyjna wyprawa - do tego doskonale posłuży nowy Volkswagen California. Czym się wyróżnia?

REKLAMA

California dostępna jest w trzech wersjach: Beach, Coast i Ocean. Pierwsza odmiana to 7-miejscowe wnętrze z możliwością zamontowania nawet 5 łóżek! Dołączony jest także rozkładany dach, który jest a'la namiotem. Dla głodnych piknikowiczów lub znudzonych podróżą przewidziano centralny, obracany stolik, a nawet zestaw składanych krzeseł w tylnej części pojazdu.

Kolejną wersją jest Coast. Tutaj do dyspozycji jest maksymalnie 5 miejsc, ale za to bardziej "premium". Aluminiowy dach rozkładany jest ręcznie, kuchnię wyposażono w stalowy zlew, 42-litrowy zbiornik na wodę, dwupalnikową kuchenkę gazową, a także w mnóstwo praktycznych schowków. Do wyboru są dwa stylistyczne motywy wykończenia wnętrza: drewniany lub aluminiowy.

Ocean to najbogatsza wersja Californii. Oprócz wcześniej wymienionych akcesoriów tutaj dostajemy także pomocnicze ogrzewanie, Climatronic, podwójne szyby, elektrycznie podnoszony dach, wewnętrzne oświetlenie LED, a także podwójne łóżko na "pierwszym piętrze".

Z początku dostępne będą silniki 2.0 TDI o mocach 84-204 KM. Później mają dołączyć dwa "benzyniaki" o mocy 150 i 204 KM. W Niemczech za najsłabszego diesla Beach California trzeba zapłacić 41,429.85 euro (ok. 172 tys zł).

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA