[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Nowy Volkswagen Jetta na zdjęciach

Nowa generacja Volkswagena Jetty zostanie oficjalnie zaprezentowana na salonie samochodowym w Detroit. Wiemy już, jak będzie wyglądać.

Volkswagen Jetta 2018 Volkswagen Jetta 2018

Obecna generacja Volkswagena Jetty została pokazana w połowie 2010 roku na Times Square w Nowym Jorku. Ten model powstał na płycie podłogowej wspólnej z Golfem VI.

Nowa odsłona sedana Volkswagena ujrzy światło dzienne w styczniu, podczas targów motoryzacyjnych w Detroit. Producent zaprezentował już pierwsze szkice, dające wyobrażenie wyglądu auta oraz jego deski rozdzielczej.

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen Jetta 2018 Volkswagen Jetta 2018

Ponieważ kolejne przecieki pojawiają się z dnia na dzień, dosłownie przed paroma godzinami krążyć zaczęły fotografie samochodu stojącego gdzieś w garażu czy magazynie.

Jak widać, samochód będzie mocno przypominał znacznie większego Arteona, z bardzo podobnym grillem i sylwetką. Zdjęcia gotowego egzemplarza zdają się to potwierdzać, choć w tym wydaniu jest nieco mniej efektowny, niż na szkicach.

REKLAMA

Volkswagen Jetta 2018 Volkswagen Jetta 2018

Atrakcyjnie i nowocześnie prezentuje się wnętrze Jetty, z ekranem Virtual Cockpit w miejscu tradycyjnych zegarów i drugim wyświetlaczem elegancko wkomponowanym w konsolę środkową, pokrytym gładką szklaną taflą.

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen Jetta 2018 Volkswagen Jetta 2018

Auto wydaje się większe od obecnej generacji. Powstanie na nowoczesnej płycie podłogowej MQB, która jest wspólna dla wielu innych modeli, jak Audi A3 i Q3, Skoda Karoq i Kodiaq, Volkswagen T-Roc, Tiguan, Arteon i Passat i wiele innych.

REKLAMA

Volkswagen Jetta 2018 Volkswagen Jetta 2018

Do napędu Volkswagena Jetty trafią zapewne silniki znane z innych aut podobnej wielkości. Wspominany jest wariant 1,4 TSI o mocy 150 KM, który ma być połączony z 8-stopniowym automatem DSG. Nie zabraknie też odmian R-line czy GLI.

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen Jetta 2018 Volkswagen Jetta 2018

Nie mamy jeszcze informacji odnośnie dostępności tego modelu w Polsce i innych krajach Europy, choć prawdopodobnie zabraknie go na rynku brytyjskim. Więcej dowiemy się po styczniowej premierze.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij