[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Nowy Volkswagen Passat NMS na zdjęciach

Volkswagen prezentuje nową generację Passata NMS. Samochodu nie zobaczymy jednak w europejskich salonach. Zobaczcie dlaczego.

Volkswagen Passat NMS 2018 Volkswagen Passat NMS 2018, fot. Volkswagen

Po serii przecieków wreszcie nadszedł. Volkswagen Passat NMS drugiej generacji. Tak, drugiej – bo nie mówimy tu o następcy znanego u nas Passata o oznaczeniu B8, a samochodzie dostępnym w Chinach i USA. Passacie NMS.

Akronim NMS pochodzi od słów New Midsize Sedan, czyli po prostu nowy, średniej wielkości sedan. W rzeczywistości auto mierzy jednak całe 4,93 metra długości, co czyni z niego raczej dużego, niż średniego sedana. Pamiętajmy jednak, że w Chinach dostępny jest jeszcze Volkswagen Phideon, mierzący przeszło pięć metrów.

Nowy Volkswagen Passat NMS zastępuje model, który został pokazany w 2011 roku. Najwyższy więc czas na zmianę. Teraz oparty jest o platformę MQB Grupy Volkswagena, przez co nieco urósł.

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen Passat NMS 2018 Volkswagen Passat NMS 2018, fot. Volkswagen

Długość 4922 milimetrów to o 60 mm więcej niż w poprzedniku i o 160 milimetrów więcej, niż w przypadku europejskiej odmiany Volkswagena Passata. Model NMS ma też o 80 milimetrów większy rozstaw osi, niż Passat B8. Chińczycy lubią bowiem duże sedany, a Amerykanie w ogóle – duże samochody.

Szerokość Passata NMS to niemal 1,84 metra, wysokość 1,47 metra, a rozstaw osi sięga pokaźnych 2,87 metra. Gwarantuje to mnóstwo miejsca dla pasażerów tylnej kanapy.

Zobacz także: Skoda Kodiaq GT na pierwszych zdjęciach

Jeśli chodzi o stylistykę nowego modelu, widać tu inspirację zarówno europejskim Arteonem, jak i wspomnianym wyżej Phideonem – modelem oferowanym w Chinach. Klasyczna sylwetka ma wyważone proporcje, a całość wygląda po prostu dostojnie i elegancko.

REKLAMA

Volkswagen Passat NMS 2018 Volkswagen Passat NMS 2018, fot. Volkswagen

W wyposażeniu Passata NMS znajdziemy takie elementy, jak choćby LED-owe reflektory czy cyfrowe wskaźniki oraz 10,25-calowy ekran systemu informacyjno-rozrywkowego.

Oprócz tego mamy jeszcze w pełni elektrycznie regulowane fotele przednie, za dopłatą także wentylowane i podgrzewane, dwustrefową klimatyzację, adaptacyjny tempomat, asystenta parkowania czy ostrzeżenie przed kolizją.

REKLAMA

REKLAMA

Volkswagen Passat NMS 2018 Volkswagen Passat NMS 2018, fot. Volkswagen

W chwili debiutu Volkswagen Passat NMS napędzany będzie silnikiem TSI o pojemności dwóch litrów i mocy 186 lub 220 koni mechanicznych. Obie odmiany sparowane z siedmiostopniowym automatem DSG.

W dalszej przyszłości pojawić się ma opcja hybrydy plug-in z 1,4-litrowym silnikiem TSI i motorem elektrycznym o łącznej mocy systemowej 211 KM i 400 Nm momentu obrotowego.

Nowy model zostanie wprowadzony w Chinach, a w przyszłym roku pojawi się w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 111 690 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij