Nowy numer auto motor i sport już w kioskach!

Testy, porównania, auta używane, a także nowości, które w tym miesiącu poruszyły motoryzacyjny świat. To i wiele, wiele więcej znajdziesz w najnowszym, sierpniowym numerze auto motor i sport.

W najnowszym numerze znajdziesz m.in: 

REKLAMA
  • dwie gorące premiery: Renault Talisman i Alfa Romeo Giulia
  • wrażenia po pierwszych jazdach nową Mazdą MX-5, Hondą Civic Type R, odświeżoną Toyotą Auris, Mercedesem GLE, czy też nowym SUV-em od Renault - Kadjarem
  • test Ssang Younga Tivoli
  • porównanie trzech nietypowych kompaktów: BMW 2 Active Tourer, Mercedes GLA, Volvo V40
  • dwa testy porównawcze: Passat vs. Superb, Avensis vs. i40

 

W sierpniowym numerze amis witamy również nasze nowe auto długodystansowe, czyli żółciutką Skodę Fabię. 

Zainteresowanym autami używanymi polecamy nasz dział samochodów używanych. Sprawdzamy w nim, jak próbę czasu znosi druga generacja BMW X5 i czy naprawdę trzeba wystrzegać się francuskich aut. 

W dziale "technika" szeroko zajmujemy się aktywnymi zawieszeniami. Na przykładzie czterech różnych samochodach sprawdzamy, czy kosztujące fortunę opcjonalne układy zawieszenia faktycznie lepiej tłumią nierówności i czy warto wydać na nie kilka dodatkowych tysięcy. 

Tematem numeru są natomiast diesle i ich wpływ na nasze zdrowie i środowisko. Miały być ekologiczniejsze, a tym czasem okazują się rakotwórcze. Przez powszechne i bezkarne w Polsce wycinanie filtrów jesteśmy szczególnie narażeni na ich działanie. 

 O sierpniowy numer auto motor i sport pytaj w dobrych kioskach i salonach prasowych. Pamiętaj, że możesz także go przejrzeć na naszej stronie. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA