Nowy salon BMW M w Polsce

Od kwietnia tego roku na mapie Polski przybył kolejny salon, w którym możecie zamówić i serwisować wszystkie BMW z plakietką „M”.

materiały prasowe
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Dobre wieści dla miłośników „Emek” z południowej Polski. Dealer BMW Sikora, którego salony znajdują się w Bielsku Białej oraz Miłkowie, uzyskał status dealerstwa BMW M. Przy okazji uroczystego przyznania statusu dealerstwa BMW M, odbyła się premiera jednego z najnowszych modeli z literką „M”. BMW X6 M uświetniło swoją obecnością to wydarzenie. Nie była to jednak jedyna gwiazda tego eventu. Obok wściekłej X-szóstki zaproszeni goście mogli bliżej zapoznać się także z hybrydowym superautem BMW, czyli modelem i8.

REKLAMA

To już 12 lat od kiedy usługi oferowane przez dealera BMW Sikora spełniają oczekiwania klientów bawarskiej marki. Bielski salon świadczący usługi w zakresie doradztwa oraz sprzedaży samochodów jak i motocykli BMW, a także ich serwisowania, w roku 2013 rozpoczął rozbudowę, co pozwoliło rozszerzyć działalność dealera o obsługę serwisową właścicieli samochodów marki Mini należącej do niemieckiego koncernu. Odnowiony salon o powierzchni niemal 3000 m2, którego początki sięgają roku 2002, spełnia dziś najwyższe standardy. 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA