Nowy salon Maserati w Polsce

Katowicki salon Maserati mieści się tuż obok obiektu, w którym można podziwiać i zakupić samochody innej włoskiej marki - Ferrari.

Maserati Pietrzak

Przeszklony obiekt został zaprojektowany i wykonany według włoskich wytycznych. W salonie można zobaczy i przetestować trzy modele Maserati - Ghibli Diesel, Ghibli S Q4 oraz Quattroporte S Q4. Maserati Pietrzak już teraz zapowiada szereg atrakcji dla swoich klientów, którzy będą mogli wziąć udział w wycieczkach, lokalny spotkaniach czy też specjalnych kursach doskonalenia techniki jazdy, również w siedzibie Maserati we Włoszech.

Maserati Pietrzak ma już plany na powiększenie swojego obiektu. "Autoryzacja Maserati to dla nas ogromny sukces. Bardzo zależało nam aby zostać oficjalnym reprezentantem tej niezwykle eleganckiej marki sportowych samochodów w Polsce i udało się. Kiedy staraliśmy się o umowę z Maserati, zobowiązaliśmy się do prężnej, efektywnej pracy i zamierzamy spełnić nasze obietnice w 100%. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, iż mamy już doświadczenie w pracą z tego typu samochodami” - powiedział Jakub Pietrzak, dyrektor zarządzający Maserati Pietrzak.

REKLAMA

Debiut Maserati Levante

6 kwietnia w siedzibie NOSPR w Katowicach zgromadzeni klienci mogli podziwiać najnowszy model Maserati Levente. Prezentacji pierwszego SUV-a włoskiej marki towarzyszył koncert orkiestry symfonicznej w głównej hali koncertowej. „Naszym celem było dostarczyć gościom możliwość doświadczenia czegoś wyjątkowego…czegoś co zapada w pamięć jako połączenie sztuki, przestrzeni, siły, ambicji i mocy – zupełnie jak Levante” – powiedział o wieczorze Jakub Pietrzak, dyrektor zarządzający Maserati Pietrzak.

Maserati Levante oferowane jest z jednym z dwóch silnik V6 do wyboru. Oba motory charakteryzuje pojemność 3 litrów. Benzynowa jednostka Twin Turbo dostarcza 430 KM mocy i montowana jest w siedzibie Ferrari w Maranello. Z kolei wysokoprężny motor generuje 275 KM. Pierwsze samochody do klientów w Polsce trafią w czerwcu tego roku. Ceny Levante startują od 85 100 euro brutto.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA