[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy salon Maserati w Polsce

Katowicki salon Maserati mieści się tuż obok obiektu, w którym można podziwiać i zakupić samochody innej włoskiej marki - Ferrari.

Maserati Pietrzak

Przeszklony obiekt został zaprojektowany i wykonany według włoskich wytycznych. W salonie można zobaczy i przetestować trzy modele Maserati - Ghibli Diesel, Ghibli S Q4 oraz Quattroporte S Q4. Maserati Pietrzak już teraz zapowiada szereg atrakcji dla swoich klientów, którzy będą mogli wziąć udział w wycieczkach, lokalny spotkaniach czy też specjalnych kursach doskonalenia techniki jazdy, również w siedzibie Maserati we Włoszech.

Maserati Pietrzak ma już plany na powiększenie swojego obiektu. "Autoryzacja Maserati to dla nas ogromny sukces. Bardzo zależało nam aby zostać oficjalnym reprezentantem tej niezwykle eleganckiej marki sportowych samochodów w Polsce i udało się. Kiedy staraliśmy się o umowę z Maserati, zobowiązaliśmy się do prężnej, efektywnej pracy i zamierzamy spełnić nasze obietnice w 100%. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, iż mamy już doświadczenie w pracą z tego typu samochodami” - powiedział Jakub Pietrzak, dyrektor zarządzający Maserati Pietrzak.

Debiut Maserati Levante

6 kwietnia w siedzibie NOSPR w Katowicach zgromadzeni klienci mogli podziwiać najnowszy model Maserati Levente. Prezentacji pierwszego SUV-a włoskiej marki towarzyszył koncert orkiestry symfonicznej w głównej hali koncertowej. „Naszym celem było dostarczyć gościom możliwość doświadczenia czegoś wyjątkowego…czegoś co zapada w pamięć jako połączenie sztuki, przestrzeni, siły, ambicji i mocy – zupełnie jak Levante” – powiedział o wieczorze Jakub Pietrzak, dyrektor zarządzający Maserati Pietrzak.

REKLAMA

Maserati Levante oferowane jest z jednym z dwóch silnik V6 do wyboru. Oba motory charakteryzuje pojemność 3 litrów. Benzynowa jednostka Twin Turbo dostarcza 430 KM mocy i montowana jest w siedzibie Ferrari w Maranello. Z kolei wysokoprężny motor generuje 275 KM. Pierwsze samochody do klientów w Polsce trafią w czerwcu tego roku. Ceny Levante startują od 85 100 euro brutto.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij