[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy szef Audi Sport, Winkelmann do Bugatti

Prezes Audi powołał nowego szefa Audi Sport. Dotychczasowy szef Stefan Winkelmann obejmie z kolei stanowisko prezesa Bugatti.

Audi RS 4 Audi RS 4

Duże roszady nastąpiły w jednym z największych i najważniejszych koncernów motoryzacyjnych świata. Michael-Julius Renz zostanie nowym szefem spółki Audi Sport GmbH. Zastąpi w ten sposób dotychczas zarządzającego firmą Stephana Winkelnanna, który od 1 stycznia 2018 r. obejmie stanowisko prezesa marki Bugatti.

Renz jest wykształconym kierunkowo managerem, pełniącym od ponad dwudziestu lat kierownicze role w AUDI AG. Od roku 2015, działając na stanowisku prezesa Audi Sales Division China, był odpowiedzialny za sprzedaż i rozpoznawalność marki na tym jednym z najważniejszych dla czterech pierścieni rynków.

Wcześniej zarządzał również sprzedażą w Europie oraz centralnym marketingiem marki Audi. Nowy prezes Audi Sport GmbH obejmie swe obowiązki z dniem 1 marca 2018 r.

REKLAMA

REKLAMA

Michael-Julius Renz Michael-Julius Renz

Dotychczasowy szef Audi Sport GmbH Stephan Winkelmann, z dniem 1 stycznia 2018 r. zostanie z kolei prezesem Bugatti Automobiles S.A.S. z siedzibą w Molsheim we Francji. Winkelmann był szefem Audi Sport od marca roku 2016, a wcześniej, przez ponad 11 lat, kierował marką Automobili Lamborghini S.p.A. – włoską spółką koncernu AUDI AG.

Przypomnijmy, że z kolei w Lamborghini zastąpiony został przez inną legendę branży, niejakiego Stefano Domenicallego, związanego przez lata z Ferrari, od 2008 do 2014 roku szefującego zespołowi Ferrari w Formule 1. Tu zresztą zastąpił jeszcze inną legendę, obecnego prezesa FIA, a do roku 2008 szefa teamu Ferrari - Jeana Todta.

REKLAMA

Audi RS5 Coupe Audi RS5 Coupe

Wróćmy jednak do Audi Sport. Firma ta jest spółką w całości należącą do koncernu AUDI. Jej siedziba znajduje się w Neckarsulm. Firma skupia się na rozwoju, produkcji i sprzedaży modeli Audi spod znaku R i RS, przygotowywaniu samochodów wyścigowych dla klientów zewnętrznych, personalizacji pojazdów w ramach projektu Audi exclusive oraz na produkcji akcesoriów serii Audi collection.

Przez ostatnich sześć lat Audi Sport podwoiło wyniki sprzedaży, a rok 2017 był rekordowy pod tym względem. Do roku 2020, spółka poszerzy gamę produkowanych przez siebie modeli z 11 do 16. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij