[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy zawodnik – Lotus Eagle

Lotus Eagle Lotus Eagle

Auto zostało przyłapane na testach w zimowej scenerii Skandynawii. Nowy, większy od Elise model ma być napędzany 3,5-litrowym silnikiem V6 pożyczonym od Toyoty. Angielska marka z japończykami współpracuje zresztą nie od dziś - pod maską wspomnianego Elise'a pracuje 1,8-litrowa jednostka produkcji Toyoty.

Zastosowanie zapożyczonego silnika ma same plusy. Po pierwsze, inżynierowie Lotusa będą mogli skoncentrować się na konstrukcji najważniejszych podzespołów auta, a po drugie, ważniejsze - masowy silnik gwarantuje spełnienie bardzo restrykcyjnych norm czystości spalin, obowiązujących w Europie i USA.

Lotus Eagle posiada oczywiście napęd na tylną oś i klejoną ramę. Koncept nowego samochodu zostanie zaprezentowany podczas British Motor Show, które odbędzie się w lipcu tego roku.

Źródło: Informacja własna

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij