Obejrzyj "Wolf of Autostrada" - superauta, legendarni kierowcy, świetny film!

Najlepsze supersamochody z lat 80-ych, genialne auta i świetny pomysł na film - to trzeba zobaczyć!

Wolf of Autostrada
Wolf of Autostrada

Gdy mówi się o filmach, zwykle zaczyna się od obsady. W tym przypadku zrobimy podobnie, ale zaczniemy nie od aktorów, ale od aut, którymi jeżdżą. A tu zobaczyć można auta nie byle jakie, bo występują: Aston Martin V8 Vantage, Ferrari Testarossa, Lamborghini Countach i RUF CTR Yellowbird. 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

Wolf of Autostrada
Wolf of Autostrada

Obsada aktorska też jest godna pochwały. Za kierownicą Countacha siedzi sam Valentino Balboni - legendarny szef kierowców testowych Lamborghini. Rufem powozi Stefan Roser - człowiek, który w 1987 roku za kierownicą RUFa pokonał Nurburgring w czasi 8:05. W Astonie i Ferrari zobaczymy dwóch świetnych kierowców - Mirko Venturiego i Sama Hancocka. Nie sposób przeoczyć też roli kobiecej - pracownicę winnicy gra zjawiskowa Giorgia Pagliacci. 

REKLAMA

Wolf of Autostrada
Wolf of Autostrada

To powinno wystarczyć by przekonać Was, że warto poświęcić 6 minut życia na obejrzenie krótkometrażowej produkcji przygotowanej przez firmę zajmującą się sprzedażą klasyków. Ale jeśli nie, to wizualizujcie: szybkie auta, piękna kobieta, nielegalny wyścig i genialny klimat. Chyba nie trzeba mówić nic więcej? Zapraszamy na film!

REKLAMA

REKLAMA