[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Obejrzyj "Wolf of Autostrada" - superauta, legendarni kierowcy, świetny film!

Najlepsze supersamochody z lat 80-ych, genialne auta i świetny pomysł na film - to trzeba zobaczyć!

Wolf of Autostrada Wolf of Autostrada

Gdy mówi się o filmach, zwykle zaczyna się od obsady. W tym przypadku zrobimy podobnie, ale zaczniemy nie od aktorów, ale od aut, którymi jeżdżą. A tu zobaczyć można auta nie byle jakie, bo występują: Aston Martin V8 Vantage, Ferrari Testarossa, Lamborghini Countach i RUF CTR Yellowbird. 

 

Wolf of Autostrada Wolf of Autostrada

Obsada aktorska też jest godna pochwały. Za kierownicą Countacha siedzi sam Valentino Balboni - legendarny szef kierowców testowych Lamborghini. Rufem powozi Stefan Roser - człowiek, który w 1987 roku za kierownicą RUFa pokonał Nurburgring w czasi 8:05. W Astonie i Ferrari zobaczymy dwóch świetnych kierowców - Mirko Venturiego i Sama Hancocka. Nie sposób przeoczyć też roli kobiecej - pracownicę winnicy gra zjawiskowa Giorgia Pagliacci. 

Wolf of Autostrada Wolf of Autostrada

To powinno wystarczyć by przekonać Was, że warto poświęcić 6 minut życia na obejrzenie krótkometrażowej produkcji przygotowanej przez firmę zajmującą się sprzedażą klasyków. Ale jeśli nie, to wizualizujcie: szybkie auta, piękna kobieta, nielegalny wyścig i genialny klimat. Chyba nie trzeba mówić nic więcej? Zapraszamy na film!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij