Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Obrotowy fotelik dziecięcy od Volvo

Volvo Excellence Child Seat Concept to fotelik dla kogoś, kto jak każdy rodzic dba o bezpieczeństwo swoich pociech, a także chce pozostać stylowym i nowoczesnym.

Fotelik Volvo umieszczony jest na platformie, która gwarantuje maksimum bezpieczeństwa a przy tym wygląda elegancko. Dziecięce siedzisko jest obrotowe i przesuwane. Dodatkowo fotelik wyposażono w pakiet schowków na pampersy, kocyk, czy chusteczki.

Volvo rekomenduje, żeby w foteliku przewozić dzieci w wieku do 3-4 lat. Później ze względu na ograniczenia na głowę oraz ramiona maluchowi może być ciasno. Tisha Johnson - szef diesgnu wnętrz nowych Volvo twierdzi, że foteliki producentów staną się dużo, dużo ważniejsze niż prace na pojazdami autonomicznymi.

Dla przypomnienia Volvo jako pierwsze wprowadziło fotelik umiejscowiony przodem do kierunku jazdy. Było to w 1964 roku w modelu PV544.

Jaki fotelik jest najbezpieczniejszy? Sprawdź najnowsze testy ADAC.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Volvo od lat znane jest z bezpieczeństwa. Szwedzi nie byli zadowoleni z poziomu jaki reprezentują dziecięce foteliki dostępne na rynku, więc postanowili stworzyć swój własny. Oto Volvo Excellence Child Seat Concept.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Obrotowy-fotelik-dzieciecy-od-Volvo,20100,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-07-06 10:35:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij