Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Odmieniona – Lancia Delta

Lancia Delta Lancia Delta

W swoim dorobku ma sześć tytułów mistrza świata w rajdach. I to zdobytych z rzędu. Lancie Delta niegdyś brylowały na światowych odcinkach specjalnych, jednak rola marki jest teraz zupełnie inna. Produkowane przez nią auta mają przyciągać klientów przede wszystkim włoskim stylem i komfortem.

Nowa Delta, która jest spokrewniona z Fiatem Bravo, mierzy 4,5 metra długości, 1,8 metra szerokości i 1,5 metra wysokości. Swoimi wymiarami bliżej jej do przedstawicieli klasy średniej, niż do typowych kompaktów. Wspólny mianownik z tymi pierwszymi wyraża się wysokim komfortem podróżowania, jaki ma zapewniać swoim pasażerom.

Mimo że wykonana ze świetnych materiałów, deska rozdzielcza nowej Lancii zbytnio przypomina tę stosowaną w Fiacie Bravo. Nadwozie zaś to zupełnie inna bajka - pewne krągłości i poprzecinane ostrymi liniami. W przednich reflektorach zatopiono, niczym w Audi, diody LED.

Pod maską pracować będą silniki benzynowe i wysokoprężne o mocach od 120 do 200 koni mechanicznych. Wszystkie nowoczesne i zaopatrzone w turbodoładowanie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu ze światowej premiery nowej Lancii Delta.

Źródło: Informacja własna

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 400 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  I dobrze, trzeba sie rozwijać! a nowa delta ze starą nie ma nic wspólnego prócz marki. Za to stworzyli nowe piękne auto o włoskim eleganckim stylu. I dostała 5 gwiazdek bezpieczeństwa ncap.Moze spokojnie konkurować z bm-ką.
  ~mikołaj, 2008-09-23 15:50:21
 • avatar
  zgłoś
  tylko odmnieniona? ze starej to chyba tylko nazwa została
  ~ksu, 2008-03-09 10:55:23
 • avatar
  zgłoś
  ...i po kolejnej legendzie rajdowej :-(
  ~norbert76, 2008-03-08 20:19:50
 • avatar
  zgłoś
  To najważniejszy dla Lancii model od lat. Ma sprawić, by znowu o tej włoskiej marce było głośno. Lancia Delta.
  auto motor i sport, 2008-03-07 14:26:32
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij