Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Odmieniony Auris

Toyota Auris 2010 Toyota Auris 2010

Gdy na wrześniowej wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie Toyota zaprezentowała koncept hybrydowego Aurisa, wiadomo było, że stanowi on zapowiedź zmian w tym pięciodrzwiowym hatchbacku.

Teraz, gdy Toyota ujawniła wygląd zmodernizowanego Aurisa widać, że od koncepcyjnego auta różni się on jedynie szczegółami. Z przodu uwagę zwracają większe reflektory, zmieniona osłona chłodnicy oraz zderzak. Także z tyłu zmiany objęły standardowo zderzak i lampy, które teraz wyróżniają się nieco innym układem.

Na razie Japończycy  nie ujawnili szczegółów technicznych nowego auta. Wiadomo zaś, że na salonie samochodowym w Genewie, gdzie Auris 2010 będzie miał premierę, zadebiutuje także jego odmiana wyposażona w napęd hybrydowy, znany z najnowszego Priusa.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 83 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ładna, spokojna i technicznie doskonała Toyota (w klasie kompakt). Cała ta afera z hamulcami Toyoty jest żałosna i prowokacyjna, biorąc pod uwagę legendarną niezawodność tej marki. Każdy mój znajomy użytkownik Toyoty mówi tylko w superlatywach o autach spod znaku trzech elips, w kształcie litery "T" (szczególnie ludzie z USA, gdzie do tej pory najlepiej sprzedawał się Camry). Sam kupiłem 10 lat temu Opla Omegę V6 za ciężkie pieniądze i żałuję. Samochód to w gruncie rzeczy skomplikowane urządzenie i tylko taka precyzja wykonania jak japońska gwarantuje jego właściwe funkcjonowanie i niezawodność. Toyota stawia na masówkę ale i na jakość i to jest godne podziwu, bo dla innych koncernów masówka i jakość to sprzeczność. Szkoda tylko, że nie ma aktualnie w ofercie czegoś sportowego jak dawna "Supra", choć obecnie we współpracy ze Subaru (25% akcji posiada Toyota) ma wreszcie powstać świetny nippoński automobil. Pozostaje życzyć japońcom aby doskonała jakość ich rzemiosła, począwszy od średniowiecznej katany (najlepszej ówcześnie broni białej), po koncerny XXI (Toyota, Panasonic ale nie Sony, gdzie rząd japoni ma poniżej 50% akcji i firmę przejeli chińczycy ze swoją tandetą) dalej się rozwijała. Kaizen.
  ~Kafar, 2010-03-08 21:41:50
 • avatar
  zgłoś
  Wciąż nudno i emerycko.
  esper, 2010-01-21 09:50:04
 • avatar
  zgłoś
  Trzy lata produkcji to wystarczający czas, by zacząć myśleć o liftingu. Oto pierwsze zdjęcia europejskiej wersji odnowionej Toyoty Auris.
  auto motor i sport, 2010-01-21 09:48:36
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij