[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Odnowiony Golf Plus

Volkswagen Golf Plus Volkswagen Golf Plus

Miejscem premiery odnowionego samochodu są targi motoryzacyjne we włoskiej Bolonii. Golf Plus, będący na rynku od 3,5 roku, z przodu upodobnił się do "szóstki", natomiast w tylnej części jego nadwozia zmienił się kształt dachu i zderzaka.

We wnętrzu auta znalazły się lepsze materiały wykończeniowe i ładniejsze detale. Nowe są też kierownica, zestaw wskaźników, czy panel automatycznej klimatyzacji.

Pod maską Golfa Plus po raz pierwszy znalazły się jednostki wysokoprężne wyposażone w system wtrysku typu common rail. Dzięki niemu, pracują teraz cicho i są pozbawione wibracji, jakie do tej pory towarzyszyły silnikom TDI z pompowtryskiwaczami.

Turbodiesle Plusa osiągają moc 90 lub 140 koni mechanicznych. Ponadto, z opcji wyposażenia podwyższonego Golfa zniknęły konwencjonalne automatyczne skrzynie biegów, które zostały zastąpione przez dwustopniowe przekładnie DSG - 6- lub 7-biegowe. Inna nowość to system wspomagający parkowanie, zwany Park Assist.

VW Golf Plus zadebiutuje na europejskich rynkach w marcu przyszłego roku.

Źródło: Volskwagen

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 123 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij