Odsłona X6-tki

BMW X6
Samochód wykorzystuje podzespoły X5, będzie więc miał lekką i mocną konstrukcję, pierwszorzędny układ jezdny, stały napęd na cztery koła i znakomite silniki.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 361 300 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

X6 wyposażony został standardowo w inteligentny system jazdy xDrive oraz (jako pierwszy z modeli BMW) w Dynamic Performance Control, którego zadaniem jest poprawa trakcji.

Najmocniejszy silnik X6 to widlasty V8 z turbodoładowaniem o pojemności 4395 cc i mocy 407 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy o wartości 600 Nm uzyskiwany jest w zakresie 1750-4500 obrotów na minutę.

Auto standardowo oferowane będzie z kurtynami oraz przednimi i bocznymi poduszkami, światłami biksenonowymi, przeciwmgielnymi, dwustopniowymi światłami stopu oraz oponami typu runflat.

Podróżujący X6-ką będą mieli do dyspozycji m.in. system iDrive, odtwarzacz CD zgodny z plikami MP3, gniazdo USB, wielokanałowy system dźwiękowy, system DVD przeznaczony dla pasażerów siedzących z tyłu, czterostrefową klimatyzację automatyczną, wentylację siedzeń, tylną kamerę oraz system nawigacyjny.

O tym, czy model odniesie sukces, przekonamy się wiosną.

Informacja prasowa

Zobacz także:
REKLAMA