[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Odświeżone Audi A7 Sportback

Audi z modelem A7 dołącza do większego A8 z efektownymi reflektorami LED. Zmieniono także tylne lampy, zmodernizowano silniki i dodano nową skrzynię biegów.

W standardzie montowane są teraz przednie reflektory diodowe, a w opcji dostępne są reflektory Matrix LED, które oświetlają drogę bez oślepiania innych kierowców. W połączeniu z reflektorami Matrix LED, Audi oferuje, modne dziś, dynamiczne przednie kierunkowskazy.

W środku odświeżonego Audi A7 zastosowano nowe materiały, m.in. listwę dekoracyjna z aluminium lub drewna orzechowego. Na nowo zaaranżowano paletę kolorów, która daje możliwość wyboru jednej z pięciu barw. Do wyboru mamy aż cztery rodzaje foteli z funkcją masażu i wentylacją. Dostępny jest też wyświetlacz head up, który pokazuje ważne dla kierowcy informacje.

Pod maskę Audi A7 może trafić jeden z pięciu silników - dwa "benzynowce" i trzy diesle, których moc waha się od 218 do 333 koni mechanicznych. Najsłabszy i zarazem najoszczędniejszy ropniak ma 218 koni i spala 4,7 l/100 km. Najmocniejszy diesel ma aż 320 KM i współpracuje z ośmiobiegowym automatem. Wszystkie pozostałe silniki spięto z siedmiostopniową przekładnią S tronic. Montowaną w poprzedniej wersji Audi A7 skrzynię multitronic zastąpiono zupełnie nową przekładnią z podwójnym sprzęgłem.

Zupełnie inną bajką jest Audi S7, czy sportowa odmiana luksusowego Audi. Wyposażona w silnik 4.0 TFSI o mocy 450 KM, wykorzystuje technikę COD (cylinder on demand), która przy niższych obrotach dezaktywuje wybrane cylindry.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 329 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij