Odświeżone Audi A7 Sportback

Audi z modelem A7 dołącza do większego A8 z efektownymi reflektorami LED. Zmieniono także tylne lampy, zmodernizowano silniki i dodano nową skrzynię biegów.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 269 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

W standardzie montowane są teraz przednie reflektory diodowe, a w opcji dostępne są reflektory Matrix LED, które oświetlają drogę bez oślepiania innych kierowców. W połączeniu z reflektorami Matrix LED, Audi oferuje, modne dziś, dynamiczne przednie kierunkowskazy.

W środku odświeżonego Audi A7 zastosowano nowe materiały, m.in. listwę dekoracyjna z aluminium lub drewna orzechowego. Na nowo zaaranżowano paletę kolorów, która daje możliwość wyboru jednej z pięciu barw. Do wyboru mamy aż cztery rodzaje foteli z funkcją masażu i wentylacją. Dostępny jest też wyświetlacz head up, który pokazuje ważne dla kierowcy informacje.

Pod maskę Audi A7 może trafić jeden z pięciu silników - dwa "benzynowce" i trzy diesle, których moc waha się od 218 do 333 koni mechanicznych. Najsłabszy i zarazem najoszczędniejszy ropniak ma 218 koni i spala 4,7 l/100 km. Najmocniejszy diesel ma aż 320 KM i współpracuje z ośmiobiegowym automatem. Wszystkie pozostałe silniki spięto z siedmiostopniową przekładnią S tronic. Montowaną w poprzedniej wersji Audi A7 skrzynię multitronic zastąpiono zupełnie nową przekładnią z podwójnym sprzęgłem.

Zupełnie inną bajką jest Audi S7, czy sportowa odmiana luksusowego Audi. Wyposażona w silnik 4.0 TFSI o mocy 450 KM, wykorzystuje technikę COD (cylinder on demand), która przy niższych obrotach dezaktywuje wybrane cylindry.

Zobacz także:
REKLAMA