Odświeżone Audi TT jedzie do Lipska

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

12 diod LED zagościło w dolnej części każdego z reflektorów. Stylistyczne zmiany poza reflektorami objęły też przedni zderzak, który ma teraz większe wloty powietrza, wykończony w błyszczącej czerni grill, delikatnie zmienione tylne lampy i odrobinę większy dyfuzor w tylnim zderzaku.

Jednak bardziej interesująca jest nowa jednostka w gamie TT - 2-litrowy silnik TFSI o mocy 211 KM, który zastąpi starszą, słabszą o 11 KM wersję o tej samej pojemności. Z sześciobiegową, manualną skrzynią dwulitrowiec ma przyspieszać do 100 km/h w 6,1 sekundy i rozpędzać się do 245 km/h. Klient może zażyczyć sobie dwusprzęgłową skrzynię S-tronic, dzięki której przyspieszenie do setki spada do 5,6 s

Bez zmian pozostawiono wersje TTS i TTRS, ale jesienią do listy wyposażenia dodatkowego tych wersji ma dołączyć nowa wersja dwusprzęgłowego S-tronica.

W kabinie Audi dorzuca kilka dodatków ze szczotkowanego aluminium i nowe kolory tapicerek. Chętni mogą dodatkowo wybierać z 4 nowych kolorów nadwozia - Scuba Blue, Oolong Gray, Volcano Red i Dakota Gray.

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA