Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Odświeżone MINI Countryman i Paceman

MINI prezentuje dwa modele po faceliftingu - Countrymana i Pacemana. Czystsze i wydajniejsze silniki, zmodyfikowane wnętrze, a także sportowe wersje John Cooper Works. Oto najważniejsze cechy odświeżonego MINI Countrymana i Pacemana.

MINI Paceman MINI Paceman

MINI po faceliftingu będą miały czterocylidrowe silniki benzynowe albo diesle w mocach od 90 KM (w wersji One D) do 218 KM (w wersji John Cooper Works). Wszystkie spełniają normę Euro 6. Silniki można spiąć z sześciostopniowym manualem, albo automatem w opcji. Będzie też dostępny napęd na cztery koła - ALL4.

Na pokładzie znajdziemy wiele gadżetów, takich jak systemy Mission Control, Dynamic Music, Driving Excitement i MINIMALISM. Będzie dostęp do Facebooka i Twittera. W opcji będzie można zamówić system kontroli trakcji z elektroniczną szperą.

MINI Countryman i Paceman do salonów wjeżdżają w licpu.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 86 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    MINI prezentuje dwa modele po faceliftingu - Countrymana i Pacemana. Czystsze i wydajniejsze silniki, zmodyfikowane wnętrze, a także sportowe wersje John Cooper Works. Oto najważniejsze cechy odświeżonego MINI Countrymana i Pacemana.Zobacz artykuł
    auto motor i sport, 2014-07-07 10:51:26
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij