Odświeżone Renault Fluence

Produkowany w Turcji sedan przeszedł właśnie operację odświeżającą.

Renault Fluence
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Fluence ma odświeżony przód, który bez wątpienia zyskał bardziej „charakterny” wygląd. Na pozytywny odbiór wpływają również eleganckie listwy i chromowane wykończenia. We wnętrzu znajdziemy standardowo cyfrowe zegary a także nowe rodzaje tapicerek. Lepsze wersje będą wyposażone w kombajn multimedialny z ekranem dotykowym, standardowo znajdziemy radio z Bluetooth i USB. W opcji będą takie elementy jak bezkluczykowy dostęp do auta, czujniki parkowania czy automatyczny hamulec ręczny.

REKLAMA

Pod maską debiutuje 1,6-litrowy silnik benzynowy o mocy 115 KM, który połączony jest z bezstopniową skrzynią CVT. Średnie spalanie ma wynosić 6,4 litra. Oprócz jednostki benzynowej mamy dwa diesle: dobrze znaną 1,5-litrową jednostkę o mocy 110 KM a także nową, 1,6-litrową jednostkę o mocy 130 KM, która z baku pobierać ma średnio 4,6 litra na 100 km.

Na domowym rynku „po tamtej stronie” cieśniny Bosfor Fluence trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. W 55 kolejnych krajach auto pojawi się w salonach w przyszłym roku.

zobacz galerię

Zobacz także:
REKLAMA