Odświeżony Fiat 500 już 4 lipca

Włosi zapowiedzieli datę prezentacji ich odświeżonego bestsellera. Fiat 500 po lekkim retuszu odbędzie swoją prezentację już 4 lipca. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 60 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Z Włoch dotarły do nas oficjalne doniesienia na temat odsłonięcia odświeżonego Fiata 500, który przebojem podbił serca kierowców. Choć na rynku jest już kilka ładnych lat, to jego ponadczasowa stylistyka i młodzieńczy duch nie pozwalają mu się zestarzeć. Odsłona odświeżonej „pięćsetki” 4 lipca ma za zadanie uatrakcyjnić ofertę Fiata w ciasnym segmencie designerskich autek miejskich.

Projektanci po raz kolejny więc zdecydowali się na facelifting, który z pewnością ograniczy się do nieznacznych modyfikacji, by nie zniszczyć uroku „Fiacika”, a jedynie podnieść jego atrakcyjność. Miłośników dotychczasowej wersji możemy uspokoić, że wszelkie zmiany będą miały jedynie kosmetyczny wymiar. Najprawdopodobniej lekko przeprojektowane zostaną zderzaki oraz klosze lamp, które dostaną po prostu nowocześniejsze wzory. We wnętrzu „pięćsetki” też nie będzie rewolucji. Modyfikacje w kabinie ograniczą się do udoskonalenia tego, co znamy od lat. Mogą pojawić się nowe kratki nawiewu, nowe wzory i kolory tapicerek, a także nowy system infotainment.

Na razie to wszystkie informacje jakie podaje włoski producent, ale obiecuje też, że wszystkie szczegóły poznamy już 4 lipca, w dzień prezentacji  Fiata 500 po lekkim retuszu. Warto zauważyć, że data jaką wybrano dla tego wydarzenia nie jest zupełnie przypadkowa. Dokładnie 58 lat temu czwartego dnia lipca włoskiej publiczności został zaprezentowany pierwszy, oryginalny Fiat 500. 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA