[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Odświeżony Jeep Cherokee na pierwszych zdjęciach

Na niespełna miesiąc przed światowym debiutem na salonie samochodowym w Detroit, odświeżony Jeep Cherokee ujrzał światło dzienne.

Jeep Cherokee 2019 Jeep Cherokee 2019

Na początek Jeep pokazał kilka oficjalnych zdjęć odnowionego Jeepa Cherokee i na tym w zasadzie musimy poprzestać, ponieważ pełne informacje i więcej fotografii zobaczymy dopiero w dniu premiery. A ta zaplanowana jest na 16 stycznia 2018 roku, w czasie trwania dni prasowych salonu samochodowego w Detroit.

Na pierwszych zdjęciach widać zmianę podejścia do charakteru samochodu. Pamiętacie, jakie kontrowersje wzbudziła stylistyka obecnej generacji, kiedy ta pojawiła się na salonie samochodowym w Nowym Jorku w 2013 roku.

REKLAMA

REKLAMA

Jeep Cherokee 2019 Jeep Cherokee 2019

Choć wygląd Jeepa Cherokee generacji KL, czyli oferowanej obecnie, zdążył już spowszednieć, to nie każdemu przypadł do gustu wielopiętrowy układ przednich świateł, na czele z wąskim kloszem świateł do jazdy dziennej i kierunkowskazów.

REKLAMA

Jeep Cherokee 2019 Jeep Cherokee 2019

Nowy, odświeżony Cherokee nabrał bardziej dojrzałego wyglądu. Przednie światła zostały skumulowane pod jednym kloszem, który jest szerszy niż wcześniej, a do tego ma kształt przypominający światła większego Grand Cherokee. Poniżej, w zderzaku, pozostały jedynie halogeny przeciwmgielne.

Zmianie uległy też klosze lamp tylnych. Mają inny układ, który sprawia, że wyglądają na szersze. Zniknęła też powierzchnia gołej blachy na klapie bagażnika, ponieważ tablicę rejestracyjną podniesiono ze zderzaka, na klapę właśnie. Wygląda to chyba nieco lepiej niż dotychczas.

REKLAMA

REKLAMA

Jeep Cherokee 2019 Jeep Cherokee 2019

Wnętrze Jeepa Cherokee po face liftingu zmieniło się w minimalnym stopniu. Wprawne oko zauważy jedynie inne wykończenie wokół wylotów powietrza czy zmienione obramowanie ekranu multimedialnego.

Więcej szczegółów, w tym gamę jednostek napędowych, które mają być bardziej wydajne i oszczędne, poznamy w drugiej połowie stycznia.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij