Odświeżony – SsangYong Rodius

SsangYong Rodius
SsangYong Rodius
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Odświeżony Rodius, różni się od swojego poprzednika przede wszystkim nową atrapą chłodnicy, zmienionym zderzakiem przednim, zintegrowanymi w tylnym ze spoilerze światłami stop oraz zmienionymi lampami tylnymi.

Wymiary Rodiusa, 5125 mm długości, 1915 mm szerokości i 1820 mm wysokości sprawiają, że we wnętrzu znajduje się wystarczająco dużo miejsca dla 7 osób i ich bagażu. W wersji koreańskiej samochodem może podróżować aż 11 osób. Siedzenia ustawiono w trzech rzędach, w konfiguracji 2+2+3.

Fotele znajdujące się w drugim rzędzie obracają się o 180º, co umożliwia pasażerom wygodną rozmowę podczas długich podróży. Istnieje także możliwość złożenia drugiego rzędu foteli - uzyskamy w ten sposób wygodne stoliki.

Odświeżony Rodius będzie sprzedawany w Polsce w jednej wersji: Premium A/T, opcjonalnie (na specjalne zamówienie klienta) ze skrzynią ręczną. Do napędu auta służy wysokoprężny silnik 2,7 Xdi na licencji Mercedesa, wykorzystujący system bezpośredniego wtrysku paliwa common-rail. Jednostka dysponuje mocą 165 koni mechanicznych i maksymalnym momentem obrotowym o wartości 340 Nm. Napęd jest przekazywany za pośrednictwem 5-biegowej, automatycznej skrzyni biegów.

Rodius Premium, tak jak pozostałe modele Ssangyong, objęty jest gwarancją na 3 lata lub 100 000 km oraz gwarancją na perforację nadwozia na 6 lat. Od kwietnia 2008 roku można go nabyć w cenie 139 900 PLN brutto, z dopłatą do lakieru metalizowanego w wysokości 2900 PLN.

Źródło: SsangYong

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA