Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ogromne zainteresowanie Lexusem LFA

Klienci mogą zgłaszać chęć zakupu LFA do połowy marca 2010, natomiast potwierdzenie przyjęcia zamówienia nastąpi do końca maja 2010. Światowe zainteresowanie zakupem LFA, od momentu premiery podczas Tokio Motor Show trzy miesiące temu, przekroczyło plany produkcyjne tego samochodu na poziomie 500 sztuk.

Nie przekreśla to jednak możliwości składania zamówień przez kolejnych klientów. Lexus będzie brał pod uwagę każde zamówienie złożone do połowy marca bieżącego roku.  

Termin ten został wybrany ze względu na genewski salon samochodowy, który kończy się właśnie w połowie marca. Następnie rozpocznie się proces rozdziału 500 supersamochodów LFA do 56 krajów, w których będzie oferowany.  

Ostateczna ilość aut przydzielonych poszczególnym krajom zostanie ogłoszona zaś w kwietniu, a do końca maja 2010 klienci otrzymają indywidualne potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

Przypomnijmy, że LFA posiada 560-konny silnik V10, który jest w stanie rozpędzić go do prędkości 325 km/h.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć supersportowego Lexusa LFA.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 147 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Wraz z premierą modelu LFA Lexus zapowiedział, że jego produkcja zostanie ograniczona do jedynych 500 sztuk. Już teraz wiadomo, że aut nie dla wszystkich wystarczy.
    auto motor i sport, 2010-01-21 09:16:12
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij