Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Ojciec Paula Walkera składa pozew przeciwko Porsche

Ojciec Paula Walkera składa pozew przeciwko Porsche. Jak twierdzi, przyczyną wypadku był brak odpowiedniego wyposażenia auta z zakresu bezpieczeństwa.

Paul Walker fot. worldcarfans.com

Najpierw pozew złożyła córka zmarłego tragicznie aktora. Jednak chyba za wiele nie wskórała, bowiem Porsche od razu odpowiedziało na jej zarzuty. Teraz ojciec Paula Walkera składa pozew przeciwko niemieckiej marce. Przyczyna jest podobna, jak wcześniej - chodzi o brak odpowiedniego wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa, jakie powinno się znaleźć w Carrerze GT.

Paul William Walker III uważa, że Porsche nie powinno dopuścić takiego samochodu na drogi publiczne. Co więcej, obwinia niemiecką markę za niesprawnie działającą kontrolę trakcji, naderwany przewód paliwowy i wzmocnione boczne drzwi, których nie dało się otworzyć po wypadku. Przypomnijmy, że śledztwo przeprowadzone przez Porsche zaraz po wypadku wykazało, że stan samochodu "odbiegał od oryginału", a na felgach były założone 9-letnie opony.

Za trzy dni minie druga rocznica śmierci tragicznie zmarłego Paula Walkera. Jechał jako pasażer w bardzo szybkim Porsche Carrera GT. Kierowcą był jego kolega - Roger Rodas, który został uznany winnym tragicznego wypadku. Żona Rodasa także złożyła pozew przeciwko marce ze Stuttgartu. Zarzucała jej niesprawne zawieszenie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 232 320 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij