Opel Adam – polskie ceny

Nowy model Opla w klasie mini samochodów wjeżdża na polski rynek – oto ceny Adama.

Opel Adam
Bezdzietne mieszczuchy polubią brawurowo zaprojektowanego malucha
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Samochód będzie dostępny w czterech wersjach wyposażenia i stylu: Adam, Jam, Glam i Slam. W ofercie silnikowej znajdziemy jednostki benzynowe o pojemności 1.2 (70 KM) lub 1.4 (87 lub 100 KM).

 Podstawową wersję Adama można mieć za 42 900 złotych – wyposażenie auta obejmuje ABS, ESP i HSA, elektryczne szyby z przodu, zamek centralny, radio z pięcioma głośnikami, a także przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne. W wersji Adam klient może wybierać tylko spośród trzech kolorów: czarnego, szarego i białego.

Wersja Jam (bogatsza m.in. o elektrycznie regulowane lusterka, aluminiowe felgi, manualną klimatyzację czy skórzaną kierownicę) jest do wzięcia za minimum 48 500 złotych.

W odmianie Glam dostaniemy lepsze radio, automatyczną klimatyzację czy okno dachowe. Koszt auta to 51 500 złotych.

Najbogatsza jest wersja Slam – na pokładzie m.in. system kontroli ciśnienia w oponach, chromowane elementy nadwozia czy sportowe zawieszenie. Cena takiego Adama to 52 500 złotych.

Wszystkie powyższe kwoty tyczą się odmian z najsłabszym silnikiem 1,2-litra o mocy 70 KM. Dopłata za jednostkę 1,4-litra (87 KM) wynosi 1300 złotych, chcąc mieć najmocniejszy motor o mocy 100 KM trzeba dopłacić jeszcze 900 złotych.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA