Opel Astra GTC Paris Concept – obszerna galeria zdjęć

Opel, Astra, GTC Paris Concept
Opel Astra GTC Paris Concept
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 82 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

W przeciwieństwie do konkurentów, bawiących się w publikację traserów, prezentujących fragmenty nowych modeli, albo niewyraźne zdjęcia i krótkie filmiki, mające wzbudzić zainteresowanie fanów motoryzacji, Opel bez skrępowania prezentuje swój koncept w pełnej krasie i na sześć dni przed premierą publikuje obszerną galerię zdjęć.

Astra GTC Paris Concept to zapowiedź trzydrzwiowej Astry, która w najmocniejszej odmianie będzie zasilana dwulitrowym silnikiem benzynowym o mocy 290 KM! Czterocylindrowy silnik wspomagany będzie turbosprężarką, zostanie zestawiony z sześciobiegową, manualną skrzynią biegów i będzie napędzał przednią oś. Mówi się również o tym, że Opel zamontuje w tym modelu mechanizm różnicowy o zwiększonym tarciu wewnętrznym, pozwalający na równiejsze przekazywanie mocy na oba koła, a co za tym idzie, szybsze pokonywanie zakrętów.

W przyszłym roku przekonamy się, czy Astra OPC będzie w stanie stanąć do równej walki z VW Golfem R, Renault Megane RS czy Fordem Fokusem RS. Póki co, czekamy na paryską premierę, która nastąpi już za 6 dni.

 

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA