[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Opel Astra V GSI 2016 już na testach

Spekuluje się, że Opel Astra GSI będzie miał 250 KM, a więc na VW Golfa R, Hondę Civic Type R, czy Forda Focusa RS nie ma szans. Ale Opel celuje w nieco słabsze grono.

Opel Astra V GSI fot. motor1.com

Motoryzacyjni paparazzi przyłapali nowego Opla Astrę GSI, jeszcze w testowym kamuflażu. Skąd pewność, że to GSI? Ekstremalna wersja OPC miałaby zdecydowanie odważniejsze design, większe felgi i niższe zawieszenie.

Astra GSI będzie walczyć z Focusem ST oraz Golfem GTI. Niemiecki kompakt ma mieć ok. 250 KM mocy, wykrzesanej z 2-litrowego silnika turbo. To na razie nieoficjalne dane. Spekuluje się, że osiągi będą zbliżone do Astry IV OPC, którą testowaliśmy.

REKLAMA

Wersja GSI zawiera jedynie dyskretne zmiany. Nieco bardziej sportowy zderzak przedni i tylny, niższe progi oraz większe felgi - to nierzucające się w oczy detale. Z tyłu widać też dwie pojedyncze końcówki układu wydechowego. Dyskretne oczywiście.

Wewnątrz jest podobnie. Choć nie mamy zdjęć kabiny, możemy spodziewać się nieco bardziej sportowych, w stosunku do zwykłej wersji foteli, trójramiennej, skórzanej kierownicy, aluminiowych nakładek na pedały czy nowego lewarka do zmiany biegów. Podobne zabiegi stosują inni producenci.

Opel Astra GSI prawdopodobnie pojawi się na targach motoryzacyjnych w Genewie, w marcu 2016 roku. Pamiętajmy, że to na razie spekulacje.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 72 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij