[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Opel Grandland X z mocnym dieslem - znamy cenę

Opel Grandland X zadebiutował jesienią we Frankfurcie i pojawił się niedawno w salonach. Teraz marka poszerza gamę silników o mocnego diesla.

Opel Grandland X Opel Grandland X

Zamówienia na Opla Grandland X z flagowym silnikiem wysokoprężnym można już składać - informuje polski importer marki.

Auto napędzane jest jednostką pojemności 2 litrów, rozwijającym 177 KM mocy i 400 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Silnik współpracuje z nową ośmiobiegową przekładnią automatyczną. W takiej konfiguracji Opel Grandland X kosztuje od 132 300 zł.

To nie koniec nowości, bo Opel Grandland X będzie dostępny również w wersji z ekskluzywnym wyposażeniem "Ultimate". Elegancki SUV wyposażony jest w 19‑calowe dwukolorowe obręcze kół z aluminium oraz srebrne relingi dachowe. W standardzie znajduje się system nagłośnienia Denon wysokiej klasy oraz nowoczesne systemy multimedialne i wspomagające kierowcę. Ceny tej wersji rozpoczynają się od 124 600 zł.

REKLAMA

REKLAMA

Opel Grandland X Opel Grandland X

Nowy silnik Diesla dla Opla Grandland X

Najnowszą ofertą w gamie jednostek napędowych jest flagowy diesel o pojemności 2 litrów. Nowa konstrukcja rozwija moc 177 KM przy 3750 obr./min i maksymalny moment obrotowy 400 Nm przy 2000 obr./min, zapewniając Grandlandowi X bardzo dobre osiągi.

Grandland X z 2‑litrowym dieslem przyspiesza od 0 do 100 km/h w 9,1 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 214 km/h. Co więcej, Grandland X z takim zespołem napędowym może holować przyczepę o masie 2000 kilogramów (z hamulcem; przy nachyleniu terenu do 12 proc.), co zwiększa jego walory użytkowe.

W modelu tym pracuje ośmiobiegowa przekładnia automatyczna. Grandland X jest drugim Oplem, po modelu Insignia, który otrzymuje ten wydajny ośmiobiegowy automat wysokiej klasy. W porównaniu z sześciobiegową przekładnią automatyczną, skrzynia ośmiobiegowa wyróżnia się większą kulturą pracy i płynniejszą zmianą przełożeń.

REKLAMA

Opel Grandland X Opel Grandland X

Grandland X Ultimate

Opel Grandland X Ultimate z zewnątrz wyróżnia się dzięki 19‑calowym dwukolorowym obręczom kół z lekkiego stopu oraz srebrnym relingom dachowym i lusterkom bocznym w kolorze diamentowej czerni.

W środku wygodę i przyjemność z jazdy zapewniają luksusowe ergonomiczne fotele z atestem AGR, skórzana tapicerka oraz funkcja podgrzewania przednich foteli i miejsc skrajnych na tylnej kanapie. Sportowy klimat podkreślają aluminiowe nakładki na pedały.

Wysokiej klasy system nagłośnienia Denon, który również stanowi wyposażenie standardowe wersji Ultimate, zapewnia czysty dźwięk dzięki ośmiu głośnikom i subwooferowi, natomiast tuner radia cyfrowego DAB+ zwiększa liczbę dostępnych stacji.

Standardowe wyposażenie wersji Ultimate obejmuje poza tym adaptacyjne reflektory AFL LED, system kamer 360° oraz zaawansowanego asystenta parkowania.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij