[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Opel Insignia GSi Sports Tourer - rasowe kombi

Wyrazisty i mocny Opel Insignia GSi Sports Tourer to kombi, które przypadnie do gustu nie tylko kierowcy. Zobaczcie zresztą sami.

Opel Insignia GSi Sports Tourer Opel Insignia GSi Sports Tourer

Nowy Opel Insignia GSi Sports Tourer ma wszystko, o czym marzą kierowcy ze sportowym zacięciem i dużą rodziną na utrzymaniu. Usportowione kombi może być teraz napędzane silnikiem godnym flagowego Opla.

Pod maską pracuje bowiem dwulitrowy diesel BiTurbo, który rozwija moc 210 KM i imponujący moment obrotowy 480 Nm. GSi Sports Tourer z silnikiem BiTurbo przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7,9 s i rozpędza się do maksymalnie 231 km/h. Mimo to oficjalne zużycie paliwa to 7,3 l/100 km w cyklu mieszanym.

Zwolennicy żwawych, turbodoładowanych silników benzynowych mogą zamówić GSi z dwulitrową turbodoładowaną jednostką o mocy 260 KM, oferującą maksymalny moment obrotowy 400 Nm. ). Insignia GSi Sports Tourer w takiej konfiguracji przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7,5 sekundy i rozwija prędkość maksymalną 245 km/h. Średnie spalanie sięgać ma 8,7 l/100 km w cyklu mieszanym.

REKLAMA

REKLAMA

Opel Insignia GSi Sports Tourer Opel Insignia GSi Sports Tourer

Standardowe wyposażenie sportowego kombi obejmuje zawieszenie FlexRide specjalnie zestrojone pod kątem dynamicznej jazdy, innowacyjny napęd na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego, opony o zwiększonej przyczepności oraz ośmiobiegową przekładnię automatyczną, którą można sterować również za pomocą manetek przy kierownicy.

Projektanci Opla nadali Insignii GSi Sports Tourer sportowy wygląd, dopasowany do jej osiągów. Duże, chromowane wloty powietrza z przodu oraz zgrabny tylny spojler nie pozostawiają wątpliwości co do sportowych ambicji.

REKLAMA

Opel Insignia GSi Sports Tourer Opel Insignia GSi Sports Tourer

Kierowca zasiada za kierownicą obszytą skórą, w opcjonalnym zintegrowanym fotelu zaprojektowanym przez Opla specjalnie do wersji GSi. Pasażerowie podróżują w bardzo komfortowym wnętrzu znanym ze zwykłej wersji Sports Tourer.

Podobnie jak w modelu Insignia GSi Grand Sport, o którym pisaliśmy niedawno, inżynierowie wprowadzili ostatnie korekty w Insignii GSi Sports Tourer, uwzględniając wyniki testów przeprowadzanych na legendarnej Północnej Pętli Nürburgring. Tutaj, w górach Eifel, działa ośrodek testowy Opla, w którym firma dopracowuje charakterystykę modeli o wyczynowych osiągach. 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 133 350 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij