Opel Insignia – nie tylko sedan!

Opel Insignia Caravan
Opel Insignia Caravan
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 130 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komputerowy retusz daje nam szanse zobaczyć, jak mogą wyglądać oba warianty nadwozia. O ile przyszłość wersji kombi jest przesądzona, to co do coupe nie ma pewności. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo takiego wariantu nadwozia, o czym przekonywał koncept GTC pokazywany na salonie samochodowym w Genewie w 2007 roku.

Pod maską kombi znajdą się te same jednostki napędowe, co w Insigni sedan. Przypomnijmy, że moc benzynowych jednostek napędowych waha się od 115 do 260 koni mechanicznych. Po stronie diesli znajdują się zaś trzy nowe silniki wysokoprężne o mocy od 110 do 160 koni mechanicznych. Niedługo w ofercie mają się pojawić ekologiczne wersje EcoFLEX i kolejne, mocniejsze warianty silników.

W wersji trzydrzwiowej wybór jednostek napędowych zostanie na pewno ograniczony. Istnieją też duże szanse, że najnowsze dziecko niemieckiego producenta dostępne będzie w niedługiej przyszłości także jako pięciodrzwiowy liftback - w końcu przez lata Vectra była wytwarzana także w tej wersji nadwoziowej.

Źródło: Schulte

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA