Opel Insignia – nowa, elegancka Vectra!

Opel Insignia
Insignia ma zadziwiać nie tylko wyglądem, ale i precyzją prowadzenia
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 130 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Pierwsze zdjęcia Insigni publikowaliśmy dwa dni temu. Dziś mamy już więcej informacji i nowe fotografie o znacznie lepszej jakości.

Insignia znacznie urosła w stosunku do Vectry - jest dłuższa o 22 cm (mierzy 4,83 m) i ma większy o 37 mm rozstaw osi (2 737 mm). Oznacza to, że w środku powinno być o wiele więcej miejsca, szczególnie dla pasażerów podróżujących w drugim rzędzie.

Wyposażenie Insigni jest bardzo bogate i obejmuje m.in. komplet poduszek powietrznych, ABS, ESP, klimatyzację, adaptacyjne reflektory przednie i wiele innych. Na liście wyposażenia dodatkowego znajduje się po raz pierwszy system napędu na cztery koła, wykorzystujący sprzęgło typu Haldex.

Insignia dostępna będzie z pięcioma róznymi silnikami do wyboru. Wszystkie spełniają wyśrubowaną normę emisji spalin Euro 5 i zaopatrzone są w sześciobiegowe mechaniczne lub automatyczne skrzynie biegów.

Moc benzynowych jednostek napędowych waha się od 115 do 260 koni mechanicznych. Po stronie diesli znajdują się zaś trzy nowe silniki wysokoprężne o mocy od 110 do 160 koni mechanicznych. Niedługo w ofercie mają się pojawić ekologiczne wersje EcoFLEX i kolejne, mocniejsze warianty silników.

Premiera auta nastąpi podczas targów samochodowych w Londynie, rozpoczynających się 22 lipca.

Źródło: Opel

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA