Opel podał cenę modelu Insignia GSi

Podczas polskiej premiery Opel podał cenę rasowej Insignii GSi. Samochód oferowany jest w dwóch wariantach nadwozia - sedan oraz kombi.

Opel Insignia GSi
Opel Insignia GSi

Grzegorz Handzlik, dyrektor sprzedaży Opel Poland, dzisiaj po raz pierwszy w Polsce zaprezentował szerokiej publiczności najnowszy sportowy model marki Opel – Insignię GSi. Premiera miała miejsce podczas targów Fleet Market 2017, odbywających się na terenie hal EXPO XXI w Warszawie.

REKLAMA

- Nową Insignię GSi skonstruowano tak, by przede wszystkim dostarczała kierowcy maksymalnej przyjemności z jazdy na każdej drodze. Cieszę się, że ten wspaniały samochód uzupełni szeroką gamę modelową nowej Insignii, wprowadzoną w tym roku na polski rynek - powiedział Grzegorz Handzlik.

REKLAMA

REKLAMA

Opel Insignia GSi
Opel Insignia GSi

- Wraz z dzisiejszą premierą otwieramy przyjmowanie zamówień na nową Insignię GSi, a pierwsze samochody pojawią się w polskich salonach na początku przyszłego roku – dodał.

Dostępny w cenie już od 168 000 zł (sugerowana cena detaliczna z VAT w Polsce), nowy Opel Insignia GSi to rasowe auto dla osób oczekujących czegoś więcej.

REKLAMA

Opel Insignia GSi
Opel Insignia GSi

Model ten oferowany jest z bogatym wyposażeniem standardowym, w tym z dynamicznie zestrojonym zawieszeniem FlexRide, które w ułamkach sekundy dostosowuje się do stylu jazdy kierowcy i warunków drogowych oraz z unikatowym w segmencie, inteligentnym napędem na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego.

Dzięki temu nowy Opel Insignia GSi bardziej bezpośrednio i precyzyjnie reaguje na operowanie kierownicą, oferując maksymalną stabilność dzięki przyczepności bocznej i wzorowej trakcji.

REKLAMA

REKLAMA

Opel Insignia GSi
Opel Insignia GSi

Do wyboru są dwa mocne silniki: 2‑litrowa jednostka o mocy 260 KM i wysokim maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm oraz 2‑litrowy diesel BiTurbo o mocy 210 KM. Wysokoprężna jednostka rozwija 480 Nm momentu obrotowego.

Obydwa czterocylindrowe silniki współpracują z zupełnie nową, ośmiobiegową przekładnią automatyczną, którą można sterować za pomocą manetek przy kierownicy.

REKLAMA