[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Opel wprowadza serię Color Edition

Rodzina modeli Opla dostępna jest w nowej wersji Color Edition. Corsa, Astra i Mokka X zyskały nowy wygląd, w którym dominuje biel i czerń.

Opel Color Edition Opel Color Edition

Opel wprowadza trend, pozwalający na indywidualizację samochodu, zapoczątkowany w modelu Adam. Wersje Color Edition w ubiegłym roku zadebiutowały w modelach Opel Crossland X oraz Opel Grandland X, a teraz trafiają do kompaktowej Astry, miejskiej Corsy i sportowo-użytkowej Mokki X.

Opel Astra w wersji Color Edition prezentuje się teraz bardziej elegancko. Kompaktowy model po raz pierwszy jest oferowany w wersji dwukolorowej - czarny lakier na dachu, bocznych lusterkach i obręczach kół z lekkiego stopu kontrastuje z resztą nadwozia.

W tej wersji dostępne są też czarne 17‑calowe pięcioramienne obręcze kół z lekkiego stopu. Ta opcja stylistyczna może być wybrana w wersjach wyposażenia Dynamic i Elite za dopłatą od 2 250 zł.

REKLAMA

REKLAMA

Miejski Opel Corsa oraz SUV Opel Mokka X podobnie, dostępne są z dachem, lusterkami bocznymi oraz kołami w kolorze eleganckiej czerni, z białym lakierem nadwozia.

Zamawiając Opla Mokkę X Colour Edition otrzymujemy błyszczący czarny dach oraz lusterka w takim kolorze. Czarne są również 18‑calowe dziesięcioramienne obręcze kół, podkreślające sportowy i muskularny wygląd samochodu dla kierowców żądnych przygód.

REKLAMA

Corsa Colour Edition z opcjonalnym pakietem "Czarny Dach", dostępnym za 2 100 zł, jest wyposażona w czarny dach oraz czarne boczne lusterka, grill i 16‑calowe felgi z lekkiego stopu o podwójnie czteroramiennym wzorze.

Samochód dodatkowo wyróżnia się aluminiowymi sportowymi nakładkami na pedały, chromowaną końcówką wydechu oraz mocno przyciemnianymi, pochłaniającymi ciepło, szybami Solar Protect w tylnej części przedziału pasażerskiego.

Obecnie w kredycie 50/50 miejską Corsę Black Edition można kupić za 25 925 zł, kompaktową Astrę Hatchback za 39 725 zł, a SUV-a Mokkę w wersji Black Edition dostaniemy za 43 900 zł. 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 72 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij