[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Oto najostrzejsze Audi A1

Audi A1 Quattro Audi A1 Quattro

Wbrew wcześniejszym plotkom nie będzie się nazywało RS 1, a A1 Quattro. Zbudowane zostaną jedynie 333 egzemplarze w tej wersji, a do sprzedaży trafią w drugiej połowie przyszłego roku. Każdy będzie biały, wykończony czarnymi dodatkami - w tym kolorze pomalowany zostanie dach, osłona chłodnicy, czy dolna część pokrywy bagażnika. A1 Quattro dostępne będzie na białych, 18-calowych felgach aluminiowych z centralną nakrętką.

Ten superhothatch napędzany będzie dwulitrowym silnikiem TSI o mocy 256 KM i momencie obrotowym 350 Nm dostępnym w zakresie od 2500 do 4500 obr/min. Dzięki takiemu setupowi będzie rozpędzał się do setki w 5,7 sekundy, a prędkość maksymalną określono na 245 km/h. Producent obiecuje, że auto będzie palić średnio mniej niż 8,5 litra na 100 km.

Inżynierowie zajęli się zawieszeniem auta, które teraz jeszcze lepiej będzie radzić sobie z szybkim pokonywaniem zakrętów. Zmienili również wspomaganie kierownicy i umożliwili całkowite wyłączenie układu ESP.

Zmian nie zabrakło również w kabinie - wyłożono ją czarną skórą z kontrastującymi, czerwonymi przeszyciami. Oczywiście na pokładzie zagościły sportowe fotele, kierownica z podciętym dołem i aluminiowe dodatki.

Ciekawe na ile Audi wyceni to auto i ile z 333 sztuk trafi do Polski. Jak obstawiacie?

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (11)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij