PPPP – nowy pomysł Porsche

Porsche, Panamera
Porsche Panamera Personalization Program
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 433 680 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Program Personalizacji Porsche Panamery - tak nazywa się nowy pomysł na dopieszczenie wymagających klientów niemieckiej marki. Znajdziemy w nim zestaw modyfikacji stylistycznych i mechanicznych, które powinny zadowolić każdego właściciela Panamery.

Do Panamery Turbo zamówić można na przykład pakiet modyfikacji mechanicznych, w skład którego wchodzą m.in. nowe turbosprężarki i oprogramowanie silnika, dzięki którym jego moc rośnie o 40 KM, a moment obrotowy o 50 Nm. Dzięki temu kierowca może się cieszyć mocą 540 KM i momentem obrotowym o wartości 750 Nm. Na wypadek, gdyby potrzeba było jeszcze więcej niutonometrów, przełączając auto w tryb Sport Plus, kierowca będzie miał do dyspozycji aż 800 Nm, dzięki którym Panamera Turbo będzie w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy i rozpędzi się do 303 km/h. Na ten zestaw modyfikacji wydać trzeba prawie 17 tysięcy euro.

Porsche proponuje dodatkowo zestaw dodatków stylizacyjnych, w skład którego wchodzi m.in. nowy przedni zderzak z większymi wlotami powietrza i dyfuzorem w dolnej części. Do tego zamówić można listwy progowe i 20-calowe felgi aluminiowe dostępne w różnych kolorach wykończenia.

Zobacz także:
REKLAMA