[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Pagani Huayra Roadster - debiut w Genewie

Huayra z otwartym dachem miała pojawić się już w zeszłym roku. Jednak dopiero teraz Pagani oficjalnie zapowiada swój nowy model.

Pagani Huayra Roadster Pagani Huayra Roadster

Początkowe plotki wskazywały, że Horacio Pagani zaprezentuje nową wersję Huayry podczas sierpniowego konkursu Pebble Beach Concours d’Elegance. Ci, którzy na to liczyli musieli obejść się smakiem.

Dopiero później, pod koniec 2016 roku samochód wybranym osobom został zaprezentowany podczas specjalnego pokazu. Ten został zorganizowany w nowo otwartej fabryce San Cesario Sul Panaro w Modenie. A teraz już oficjalnie wiemy, że szerszej publiczności i mediom samochód zostanie pokazany na marcowych targach w Genewie.

Produkcja Pagani Huayry Roadster ma zostać ograniczona do 100 egzemplarzy. Nie mamy dobrych wieści, wszystkie auta zostały już zamówione. Każdy będzie zasilany przez 6-litrowy silnik V12 skonstruowany przez Mercedesa-AMG. Jednostka napędowa w wersji coupe generuje moc 730 KM i 1000 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Silnik w Roadsterze powinien mięć zbliżone osiągi do wersji coupé . Zapewne do 100 km/h Huayra z otwartym nadwoziem przyspieszy w ok. 3,3 sekundy, a maksymalna prędkość sięgnie 370 km/h.

Prawdopodobnie Roadster będzie mięć zdejmowany dach w formie jednego panelu wykonanego z włókna węglowego. Możemy się spodziewać, że mimo wzmocnienia konstrukcji otwartego wariantu to samochód powinien zbliżyć się masą do wersji coupé - 1350 kg.

 

 

 

Na Instagramie miesiąc temu pojawiły się zdjęcia prezentujące folder reklamowy Huayry Roadster. Widać na nim że samochód będzie miał zupełnie inny tylny spojler niż ten montowany w zwykłej wersji coupé .

Targi motoryzacyjne Genewa 2017 odbędą się w dniach 9-19 marca 2017.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij