[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Pakiety Ford Performance dla Fiesty, Focusa i Mustanga

Ford Performance wprowadza w Europie nowe pakiety tuningowe dla modeli Fiesta ST, Focus ST, Focus RS i Mustang. Wszystkie z pełną gwarancją.

Ford Focus RS z pakietem Ford Performance Ford Focus RS z pakietem Ford Performance

Od 1 grudnia klienci w Europie mogą zamawiać w Ford Performance pakiety tuningowe poprawiające wygląd, właściwości jezdne oraz brzmienie sportowych modeli z serii Ford Performance.

Pakiety tuningowe, które opracowali specjalnie dla Ford Performance specjaliści z takich firm jak Roush, Borla, KW i Remus, są objęte pełną gwarancją Forda.

Nowością jest komplet regulowanego gwintowanego zawieszenia oraz nowych amortyzatorów przygotowany do szybkiego montażu. Pakiety są oferowane do modeli Fiesta ST, Focus ST, Focus RS oraz Ford Mustang.

REKLAMA

REKLAMA

Ford Focus RS z pakietem Ford Performance Ford Focus RS z pakietem Ford Performance

Po raz pierwszy w Europie będzie również dostępny sterowany elektronicznie hydrauliczny hamulec ręczny  Drift Stick opracowany przez Ford Performance. Jest on przeznaczony do modeli Focus RS, a jego konstrukcja powstała przy współpracy z Kenem Blockiem i była  inspirowana rajdami samochodowymi.

Nowe, ulepszone pakiety tuningowe Ford Performance zawierają:

  • Niższe o 40 mm, regulowane gwintowane zawieszenie oraz zestawy amortyzatorów Ford Performance. W przypadku Forda Mustanga i Focusa ST dostępny jest 16-stopniowy zakres regulacji siły odbicia i tłumienia.
  • Lżejsze o 15 procent obręcze ze stopów lekkich Ford Performance Premium, wykonane w technologii Flow Forming i dostosowane do parametrów gwintowanego zawieszenia. 10-ramienne obręcze są pomalowane trójwarstwowym lakierem Magnetite z logo Ford Performance i oferowane do modeli Fiesta, Fiesta ST, Focus i Focus ST w rozmiarach od 17 do 19 cali w zależności od modelu.

REKLAMA

Ford Focus RS z pakietem Ford Performance Ford Focus RS z pakietem Ford Performance
  • Wydajne, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej układy wydechowe Ford Performance firmy Borla. Dostępne w wersjach road-legal (wersja drogowa) i track-only (tylko na tor)  i oferowane z chromowanymi lub polerowanymi czarnymi końcówkami rur wydechowych dla Forda Mustanga z silnikiem 2,3-litra EcoBoost oraz do wersji z 5-litrowym silnikiem V8.
  • Szeroki wybór gałek zmiany biegów Ford Performance pokrytych zamszem i włóknem węglowym, a dla modelu Mustang specjalny short-shifter który pozwala zredukować drogę zmiany biegów o 20 procent. Short-shifter jest przeznaczony do wersji Mustanga z 6-biegową skrzynią manualną.
  • Pakiety Power Calibration dla Mustanga GT, oferowane w trzech zakresach regulacji dla 5-litrowej wersji V8, pozwalające przesuwać ogranicznik obrotów (rev limiter) do 7500 obrotów na minutę
  • Supercharger do Mustanga z 5-litrowym silnikiem V8, opracowany z wspólnie z Roush Performance, zwiększający moc do ponad 600 KM, współpracujący z sześciobiegową manualną i sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij