[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Paliwa - na stacjach ceny nadal w dół

Honda FCX Wyobraźcie sobie, że wyprowadzacie samochód z garażu i podjeżdżacie nim do niedużego urządzenia ,znajdującego sie tuż przy domu.

W stałych notowaniach cen detalicznych paliw w Polsce, jakie regularnie prowadzi firma doradcza e-petrol.pl, odnotowaliśmy w tym tygodniu poziom 4,59 zł/l dla benzyny 95, czyli o grosza niższy niż tydzień temu. Olej napędowy drugi tydzień z rzędu potaniał o 3 gr., do ceny 4,32 zł/l. Niezmieniona pozostała natomiast cena autogazu - 2,15 zł/l.

W porównaniu z resztą Polski najtaniej benzynę kupić można obecnie w województwie podlaskim, a najdrożej - w opolskim. W przypadku oleju napędowego najkorzystniejsze ceny oferują obecnie stacje w województwie śląskim, zaś najwięcej wydać trzeba w warmińsko-mazurskim. Dla autogazu para "najtańsze-najdroższe województwo" to odpowiednio świętokrzyskie i opolskie.

Na międzynarodowych rynkach paliwowych ropa naftowa przez kilka dni pozostawała na poziomie ponad 80 USD, wcześniej niezdobytym od wiosny. Zmusiło to polskich operatorów hurtowych do podniesienia ich cenników - dostosowują oni bowiem oferty do trendów i tendencji międzynarodowych w zakresie ropy i paliw gotowych. Nie zostało to jeszcze przeniesione na stacje, trzeba spodziewać się tego w kolejnych dniach. Możliwe jest uniknięcie tego, gdyby obserwowana obecnie korekta na rynku naftowym w dół okazała się na tyle trwała, że ropa nie wróci już do wzrostów. 

źródło: e-petrol.pl

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij