Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Panamera w środku

Porsche Panamera Wnętrze Porsche Panamery

Na zdjęciach widać, że deska rozdzielcza Panamery ma czerpać garściami z rozwiązań znanych z Porsche 911. Wrażenie robią ogromne wloty powietrza na konsoli środkowej oraz spora ilość przycisków.

Zegary - ich ilość oraz rozmieszczenie - przywodzą na myśl inne modele tego niemieckiego producenta. Widać też, że stacyjka, jeśli w Panamerze taka jeszcze występuje, umieszczona jest po lewej stronie kierownicy.

Na oficjalne zdjęcia pierwszej limuzyny Porsche przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. Według wstępnych ustaleń sportowa limuzyna otrzyma w standardzie napęd na tylną oś, natomiast w opcji będzie można zamówić wersję z napędem na cztery koła.

Podstawowym silnikiem Panamery będzie jednostka V8 o pojemności 4,8 litrów osiągająca około 400 KM. Najmocniejszy wariant - Panamera Turbo ma mieć pod maską 520 KM i osiągać ponad 300 km/h.

Panamera dostępna będzie także w wersji o napędzie hybrydowym, dzięki czemu - według zapewnień Porsche - samochód spali nie więcej niż 9 litrów paliwa na 100 kilometrów. 

Źródło: informacja własna

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 415 360 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  A ja już wiem jak dokładnie wyglądają elementy wnętrza Porsche Panamera. W Jeleniej Górze w firmie Draexlmaier są produkowane. Więc w każdym z tych samochodów są podzespoły wnętrza wyprodukowane w Polsce!
  ~Marcin z Jelonki, 2009-01-08 17:47:52
 • avatar
  zgłoś
  To najbardziej oczekiwana premiera ostatnich lat. Na razie Porsche zaprezentowało oficjalnie tylko kawałki nadwozia Panamery, ale my wiemy już jak wygląda jego wnętrze.
  auto motor i sport, 2008-11-06 09:42:28
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij