Panamera w środku

Porsche Panamera
Wnętrze Porsche Panamery
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 433 680 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Na zdjęciach widać, że deska rozdzielcza Panamery ma czerpać garściami z rozwiązań znanych z Porsche 911. Wrażenie robią ogromne wloty powietrza na konsoli środkowej oraz spora ilość przycisków.

Zegary - ich ilość oraz rozmieszczenie - przywodzą na myśl inne modele tego niemieckiego producenta. Widać też, że stacyjka, jeśli w Panamerze taka jeszcze występuje, umieszczona jest po lewej stronie kierownicy.

Na oficjalne zdjęcia pierwszej limuzyny Porsche przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. Według wstępnych ustaleń sportowa limuzyna otrzyma w standardzie napęd na tylną oś, natomiast w opcji będzie można zamówić wersję z napędem na cztery koła.

Podstawowym silnikiem Panamery będzie jednostka V8 o pojemności 4,8 litrów osiągająca około 400 KM. Najmocniejszy wariant - Panamera Turbo ma mieć pod maską 520 KM i osiągać ponad 300 km/h.

Panamera dostępna będzie także w wersji o napędzie hybrydowym, dzięki czemu - według zapewnień Porsche - samochód spali nie więcej niż 9 litrów paliwa na 100 kilometrów. 

Źródło: informacja własna

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA