Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Passat B7 – pierwsze ceny, pierwsze materiały wideo

Volkswagen, Passat Volkswagen Passat

Passat będzie proponowany w niezmienionych wersjach wyposażenia - Trendline, Comfortline i Highline. Na szczegóły dotyczące konfiguracji na nasz rynek trzeba będzie jeszcze poczekać. Wiadomo, że na liście wyposażenia dodatkowego znajdą się takie ciekawostki jak system Dynamic Light Assist, dzięki któremu kamera steruje światłami drogowymi tak, by nie oślepiać kierowców jadących z naprzeciwka. Kolejną nowością będzie system awaryjnego hamowania, który będzie w stanie sam zatrzymać pojazd jadący z prędkością poniżej 30 km/h, co ma wpłynąć na wzrost bezpieczeństwa podczas jazdy po mieście.

W Niemczech premiera rynkowa nowego VW Passata będzie mieć miejsce 12 listopada. Ceny sedana rozpoczynają się od 24 425 euro. Odchodzący model B6 w cennikach zaczynał się od 25 100 euro, co daje różnicę 675 EUR. Za wersję kombi nowego modelu trzeba będzie zapłacić co najmniej 25 425 euro.

A tak prezentuje się on na wideo:

 

 

 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 110 290 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'esper' napisał(-a):nuda. Nazwanie go nową generacją to spore nadużycie!Przyjrzałem się dzisiaj paru zdjęciom liftingowanej B6. I ze zdumieniem odkryłem, na jaką modłę zmienił się Passat. A konkretnie - z przodu bardziej niż do nowej rodziny VW (vide Golf VI) Passat chce być podobny do... Mercedesa klasy E. Rzućcie okiem na rysunek reflektorów i skojarzcie design lampy przedniej. Wygląda jak podwójne okulary Benza pod jednym, zespolonym szkłem. A z tyłu "Pasek" próbuje, niby udatnie, nawiązywać do Phaetona. Tymczasem na zadzie "be-szóstki" tylne światła nowej gamy Volkswagena tworzą całość podobną do... Saaba 9-3.Ktoś jednak słusznie stwierdził, że pięć lat to za wcześnie na całkiem nową generację. Oby ta nowa nie kazała długo na siebie czekać.A gdyby liftingu mu nie zafundowano, specjalnie byśmy się nie obrazili. Oby tylko następca Exeo nie był za pięć lat... VW Passatem, którego oglądamy
  ~airmatic, 2010-10-08 22:55:37
 • avatar
  zgłoś
  nuda że łoboże. Nazwanie go nową generacją to spore nadużycie!
  esper, 2010-10-08 21:51:16
 • avatar
  zgłoś
  Brzydki nie jest. Jest po prostu poprawny do bólu, a co za tym idzie niestety i nudny. :/
  ~Samuraj002, 2010-10-08 21:09:31
 • avatar
  zgłoś
  Stary Passat w nowej skórze doczekał się prezentacji wideo. Wiadomo też, ile będzie kosztował u naszych zachodnich sąsiadów.
  auto motor i sport, 2010-10-08 08:38:59
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij