Pathfindery dla polskiej policji

Policyjne Pathfindery
Policyjne Pathfindery
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Modele, po przetargu na samochody terenowe, zostały zakupione z myślą o służbie w 8 polskich miastach. Auto mają nadwozie zbudowane nadwozie zabudowane na ramie, napęd 4x4 (tryba 4x2, auto, 4x4 i 4x4 z reduktorem) oraz wysokoprężny silnik o mocy 174 koni mechanicznych.

Samochody zostały dostosowane do potrzeb i wymagań jednostek policji. Dokonano w nich montażu wyciągarek, haków, osłon reflektorów, cyfrowych jednostek radiowych, bezpiecznych pojemników na broń, przegród przestrzeni bagażowej, systemów komunikacji zewnętrznej z głośnikami i innych zmian.

Nie jest to pierwszy zakup Nissanów Pathfinder przez polską Policję. W 2006 roku kilkanaście egzemplarzy wyjechało z funkcjonariuszami Policji do Kosowa, gdzie służyły ochronie porządku w Międzynarodowych Siłach Pokojowych.

Nissan jest również marką, która wybrały węgierskie służby, jako pojazdy z napędem 4x4. W czerwcu ubiegłego roku ponad 300 pojazdów zostało dostarczonych do węgierskiej policji, Straży Granicznej, Służby Celnej oraz Podatkowej. W przeważającej większości były to Pathfindery ale również Patrole, Navary oraz X-Traile.

 Źródło: Nissan

 


Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA