Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Pathfindery dla polskiej policji

Policyjne Pathfindery Policyjne Pathfindery

Modele, po przetargu na samochody terenowe, zostały zakupione z myślą o służbie w 8 polskich miastach. Auto mają nadwozie zbudowane nadwozie zabudowane na ramie, napęd 4x4 (tryba 4x2, auto, 4x4 i 4x4 z reduktorem) oraz wysokoprężny silnik o mocy 174 koni mechanicznych.

Samochody zostały dostosowane do potrzeb i wymagań jednostek policji. Dokonano w nich montażu wyciągarek, haków, osłon reflektorów, cyfrowych jednostek radiowych, bezpiecznych pojemników na broń, przegród przestrzeni bagażowej, systemów komunikacji zewnętrznej z głośnikami i innych zmian.

Nie jest to pierwszy zakup Nissanów Pathfinder przez polską Policję. W 2006 roku kilkanaście egzemplarzy wyjechało z funkcjonariuszami Policji do Kosowa, gdzie służyły ochronie porządku w Międzynarodowych Siłach Pokojowych.

Nissan jest również marką, która wybrały węgierskie służby, jako pojazdy z napędem 4x4. W czerwcu ubiegłego roku ponad 300 pojazdów zostało dostarczonych do węgierskiej policji, Straży Granicznej, Służby Celnej oraz Podatkowej. W przeważającej większości były to Pathfindery ale również Patrole, Navary oraz X-Traile.

 Źródło: Nissan

 


zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 137 680 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  sie gra, sie ma
  ~borewicz, 2008-12-16 18:31:53
 • avatar
  zgłoś
  Nissan dostarczył polskiej policji w listopadzie i grudniu 88 Nissanów Pathfinder.
  auto motor i sport, 2008-12-15 13:56:29
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij