Październikowe wydanie "auto motor i sport" już gotowe

W środku – test Toyoty Mirai i Maserati Levante, przejażdżka wyścigową odmianą Audi RS 5 i Ferrari F12 tdf. A na deser – plebiscyt Best Cars z bardzo atrakcyjną nagrodą. Zobaczcie, co o nowym wydaniu opowiada redaktor prowadzący.

amis październik

W najnowszym, 10. wydaniu miesięcznika "auto motor i sport" znajdziecie jak co miesiąc wszystko co najlepsze ze świata motoryzacji. Przygotowaliśmy obszerną prezentację Skody Kodiaq, która zdaje się być pewnym kandydatem na kolejnego bestsellera czeskiej marki. W pierwszych jazdach oprócz Ferrari F12 tdf bierzemy na warsztat m.in. nową Optimę kombi oraz cztery modele w wyjątkowych wersjach – Skodę Citigo Monte Carlo, Toyotę Yaris Selection, Jeepa Wranglera i Audi S8 Plus.

Do tego mamy zacny zestaw testów – od Maserati Levante i Toyoty Mirai, przez trzy małe crossovery aż po czterech sportowców z różnych światów.
Fanom techniki polecamy artykuły o wykorzystaniu sprężarek elektrycznych i turbosprężarek w mocnych silnikach różnych marek oraz materiał o rozwiązaniach zastosowanych w nowych, hybrydowych modelach Kii.
Autokomis tym razem poświęciliśmy crossoverom z drugiej ręki, których zakup nie drenuje kieszeni nowego właściciela i przyjrzeliśmy się Triumphowi TR3 sprzed lat. A potem – adrenalina: przejażdżka Audi RS 5 w specyfikacji DTM i wyprawa do Szwajcarii za kierownicą Jeepa Grand Cherokee i Harleya-Davidsona.

A na koniec rzecz najważniejsza – w październikowym wydaniu znajdziecie karty do głosowania w plebiscycie Best Cars. Warto wypełnić je i wysłać do nas, bo wśród uczestników rozlosujemy nowiutkiego Peugeota 3008 GT.
Nowe wydanie "auto motor i sport" znajdziecie w kioskach od piątku, 16 września.

REKLAMA