REKLAMA

Peugeot 508 SW - najładniejsze kombi

Premiera nowego Peugeota 508 zelektryzowała opinię publiczną, bo auto jest pięknie skrojone. Tymczasem zaprezentowana właśnie wersja kombi wcale nie spuszcza z tonu. Zobaczcie sami!

Peugeot 508 SW
Peugeot 508 SW
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 128 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Jeśli chodzi o wygląd nowego Peugeota 508 SW, tę przewidywaliśmy już w lutym tego roku, na pierwszej, nieoficjalnej grafice. Okazuje się, że nasze przypuszczenia się sprawdziły. Najlepsze jednak czeka z tyłu.

Samochód, w chwili prezentacji wersji sedan, był prawdziwym zaskoczeniem, ze względu na niezwykle rasową, a przy tym elegancką stylistykę. Uwagę zwracają liczne stylistyczne akcenty, jak zachodzące nisko "szable" świateł do jazdy dziennej czy trzyczęściowe światła diodowe z tyłu. Wisienką na torcie są rasowe, bezramkowe drzwi.

REKLAMA

REKLAMA

Peugeot 508 SW
Peugeot 508 SW

Sedan wygląda bardzo elegancko i dynamicznie. A jak będzie prezentować się wersja rodzinna? Wcale nie gorzej!

Peugeot 508 SW ma idealne proporcje, a z tyłu zachowany jest wygląd lamp z odmiany trójbryłowej. W dolnej części szyby znalazł się napis PEUGEOT, z rozstrzelonymi literami, a logo producenta trafiło na środek czarnego, błyszczącego pasa, łączącego klosze lamp.

REKLAMA

Peugeot 508 SW
Peugeot 508 SW

Jeśli chodzi o wnętrze nowego 508, jest ono spójne z tym, co na zewnątrz i robi bardzo dobre wrażenie. Tradycyjnie użyto tutaj kierownicy o zmniejszonej średnicy wieńca, a cyfrowe, wyświetlane na ekranie zegary, umieszczono powyżej. Tapicerka wykończona została eleganckim połączeniem skóry i drewna.

REKLAMA

REKLAMA

Peugeot 508 SW
Peugeot 508 SW

Do napędu samochodu posłużą te same silniki, co w wersji sedan. Peugeot proponuje aż sześć do wyboru. Są to jednostki benzynowe 1.6 PureTech o mocy 180 lub 225 KM, a także diesle 1.5 BlueHDI i 2.0 BlueHDI, dysponujące mocą 130, 160 i 180 KM. Planowana jest także wersja hybrydowa plug-in, która w sedanie pojawi się jeszcze w tym roku.

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA