[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Peugeot 508 SW - najładniejsze kombi

Premiera nowego Peugeota 508 zelektryzowała opinię publiczną, bo auto jest pięknie skrojone. Tymczasem zaprezentowana właśnie wersja kombi wcale nie spuszcza z tonu. Zobaczcie sami!

Peugeot 508 SW Peugeot 508 SW

Jeśli chodzi o wygląd nowego Peugeota 508 SW, tę przewidywaliśmy już w lutym tego roku, na pierwszej, nieoficjalnej grafice. Okazuje się, że nasze przypuszczenia się sprawdziły. Najlepsze jednak czeka z tyłu.

Samochód, w chwili prezentacji wersji sedan, był prawdziwym zaskoczeniem, ze względu na niezwykle rasową, a przy tym elegancką stylistykę. Uwagę zwracają liczne stylistyczne akcenty, jak zachodzące nisko "szable" świateł do jazdy dziennej czy trzyczęściowe światła diodowe z tyłu. Wisienką na torcie są rasowe, bezramkowe drzwi.

REKLAMA

REKLAMA

Peugeot 508 SW Peugeot 508 SW

Sedan wygląda bardzo elegancko i dynamicznie. A jak będzie prezentować się wersja rodzinna? Wcale nie gorzej!

Peugeot 508 SW ma idealne proporcje, a z tyłu zachowany jest wygląd lamp z odmiany trójbryłowej. W dolnej części szyby znalazł się napis PEUGEOT, z rozstrzelonymi literami, a logo producenta trafiło na środek czarnego, błyszczącego pasa, łączącego klosze lamp.

REKLAMA

Peugeot 508 SW Peugeot 508 SW

Jeśli chodzi o wnętrze nowego 508, jest ono spójne z tym, co na zewnątrz i robi bardzo dobre wrażenie. Tradycyjnie użyto tutaj kierownicy o zmniejszonej średnicy wieńca, a cyfrowe, wyświetlane na ekranie zegary, umieszczono powyżej. Tapicerka wykończona została eleganckim połączeniem skóry i drewna.

REKLAMA

REKLAMA

Peugeot 508 SW Peugeot 508 SW

Do napędu samochodu posłużą te same silniki, co w wersji sedan. Peugeot proponuje aż sześć do wyboru. Są to jednostki benzynowe 1.6 PureTech o mocy 180 lub 225 KM, a także diesle 1.5 BlueHDI i 2.0 BlueHDI, dysponujące mocą 130, 160 i 180 KM. Planowana jest także wersja hybrydowa plug-in, która w sedanie pojawi się jeszcze w tym roku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij